Photoblog.pl

Załóż konto

PROJEKT 365 DNI Z FOTOGRAFIĄ 
zapisz

Poniedziałek? Zwolnij!

Dodane 30 LISTOPADA 2020 , exif
Wyświetleń: 98

Zapraszam na mojego instagrama: www.instagram.com/kuba_z_aparatem/

Dzień 320.

 

Uzupełniony wpis z dnia 311 gdy byłem u rodziców! Zapraszam!

 

Zdjęcie zrobione na szybko, bo dzień był bardzo produktywny. SKOŃCZYLIŚMY MALOWANIE POKOJU! A do tego PRZERZUCILIŚMY TAM WSZYSTKIE RZECZY!

 

O tak dzisiaj śpimy w odświeżonym pokoju ;). Szczerze powiem, że wygląda super! Początkowo nie widziałem konceptu zamalowywania pomarańczowych ścian na biało (wolę ciepłe pomieszczenia), ale teraz stwierdzam, że w jasnych kolorach ten pokój zyskuje ;). Przenieśliśmy biurko, krzesło, łóżko oraz przynieśliśmy ze strychu fotel po dziadku. Stary mebel ale wygodny. Jest w miarę miękki, szeroki i kręci się ;D! Oj jak chciałbym coś w nim poczytać. Przykryć się kocem, odchylić i czytać kolejne strony książki Radka Kotarskiego ;D. Bardzo mi się podoba i czuję taki niedosyt, że nie miałem okazji przewrócić choć kilku stron ;). No trudno. Co do nowego starego pokoju to pojawiły się zasłony. Nie firanki a zasłony. Fajna sprawa ^^. Firanek nie mam już emmm ponad 6 lat, zasłon nie było tutaj nigdy. No ale do brzegu, to co mnie najbardziej zdziwiło tooo dźwięk. Dźwięk przesuwających się żabek w karnisz. Jaki to jest dziwny dźwięk ;D! Dawno go nie słyszałem w swoim mieszkaniu. Jestem nim oczarowany. Kojarzy mi się z dzieciństwem. Tak samo jak ten fotel. Pamiętam jak dziadek siedział na nim i pukał palcem w bok fotela żeby przyszedł pies. Albo pamiętam jak lubiłem w nim przesiadywać gdy akurat miałem dość rodziców. Cofnąłbym się w czasie i spędził kilka długich chwil w pokoju dziadków ;). Ehhh zrobiło się jakoś sentymentalnie ;)

 

Jestem już strasznie zmęczony. Przenosiliśmy kanapę, zanieśliśmy ławę na strych i pojechałem kupić kabel hdmi na olx żeby przygotować miejsce pracy. Intensywny dzień. Z tego całego pośpiechu i natłoku zadań nie znalazłem czasu żeby pstryknąć coś lepszego& ale mam nadzieję, że chociaż części z Was przypadnie do gustu ;). Dobra uciekam!

 

DO JUTRA!

 

padholder ściana płaczu ?
01/12/2020 0:21:04
kuba365 ściana wspomnień ;)
01/12/2020 0:32:47