Photoblog.pl

Załóż konto

PROJEKT 365 DNI Z FOTOGRAFIĄ 2! 
zapisz

Ostre cięcie!

Dodane 29 PAźDZIERNIKA 2020 , exif
Wyświetleń: 102

 

Zapraszam na mojego instagrama: www.instagram.com/kuba_z_aparatem/

Dzień 288.

 

Cześć ;). HA! Wpis przed 24:00 i to z opisem! Zapraszam ^^

 

Na początku szybka kwestia. Dzisiaj pierwszy raz świadomie usunąłem komentarz pod wczorajszym zdjęciem. Dlaczego? Ponieważ był toksycznym i bezsensownym komentarzem skierowanym w innych ludzi. Nie mam najmniejszego zamiaru zamieniać mojego bloga w śmietnik, do którego ktoś będzie wyrzucał swoje frustracje i nienawiść do innych. Z tego powodu usunąłem obraźliwy komentarz. No i tyle ;).

 

A dzisiaj udało mi się w końcu przebrać zdjęcia ze ślubu& Przebrać pierwszy raz bo szykują się kolejne przebierki przed wybraniem ostatecznego materiału. Z 5040 zdjęć udało mi się zejść do 1914. Nie Myślę, że spokojnie poświęciłem na to 3h. Ciężko przeglądać swoje zdjęcia z całego dnia, mając świadomość co można było zrobić lepiej. No ale z tego wypływa nauka na przyszłość ;). Gdzie jak nie w praktyce mam się nauczyć warsztatu fotograficznego. Co ważniejsze, nie byłem pierwszym fotografem więc nie mogłem złapać wszystkich chwil. Emmm no i bardzo lubię obiektyw, który pożyczył mi David ;D. Normlanie pojawił się jak gwiazdka z nieba ;D. Jaaak David z konopi ;D. Jak dzik z leszczyny ;D. Mniejsza kto i skąd ważne, ze bez jego obiektywu nie miałbym tak fajnych zdjęć ;). Jutro pewnie zrobię drugie podejście do tematu!

 

Ahhh podsumowując po długim letargu wracam do zdjęć. I całe szczęście, bo przez to siedzenie w domu strasznie zwolniłem. A!!! Jeszcze sprawa COVIDa! Dostałem skierowanie i jutro jadę na wymazy! Obym był zdrowy!

 

DO JUTRA!

 

 

padholder uderz w stół a nożyce się odezwą ;)
30/10/2020 16:54:50
kuba365 Dokładnie tak! Może taki powinien być tytuł tego zdjęcia ;)
31/10/2020 0:01:53
padholder zawsze możesz zmienić, a na ostre cięcie przyjdzie jeszcze czas
31/10/2020 12:34:50