Photoblog.pl

Załóż konto

PROJEKT 365 DNI Z FOTOGRAFIĄ 
zapisz

Cookie ;)

Dodane 17 WRZEśNIA 2020 , exif
Wyświetleń: 64

Dzień 245.

 

Siedizmy i gramy w Catan wiec wpis będzie po północy ;)

 

[UZUPEŁNIENIE]

 

No i pomimo mojej wygranej Catan mnie pokonał ;D. Gdy tylko pożegnałem Docię, padłem jak kłoda. I chyba to dobrze, ponieważ dałem radę wstać wcześniej ;). A czas mam ograniczony, ponieważ koło godziny 14:00 zaczynam weekend w Żychlinie! I będzie super! Ale moment moment. Chyba nie wiecie co to jest Żychlin. Raczej o nim jeszcze nie pisałem.

 

Żychlin to mała wioska, którą regularnie odwiedzamy raz do roku już od 9 lat ;). Po co? A no bo 9 lat temu, Szymon zrobił tam wspaniałą imprezę 18-stkową ;). I wiąże się z tym pewna anegdota. Dojeżdżając na miejsce naszym oczom ukazał się przepiękny dom z dużym podjazdem i tato Szymona powiedział O jesteśmy. Wszyscy w samochodzie zaniemówili zbierając szczęki z podłogi. Gdy już podjeżdżaliśmy na podjazd, auto skręciło o 180 stopni i zatrzymało się przed przeciwległą działką. A naszym oczom ukazał się stary ceglany dom z krzywym dachem. NO, okrutny żart ;D. Ale rozczarowanie zniknęło chwilę po przekroczeniu progu. Faktycznie dom był stary, ale ogromny salon, hamaki na piętrze i krzesła brazylijskie wygrały wszystko. Ogromne podwórko z miejscem na ognisko i cały stos drewna podgrzały atmosferę wyjazdu ;d. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie i na naszą prośbę, Szymon jeszcze raz zorganizował urodziny rok później. I jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze raz. I w tym roku również ;D. W sumie urodziny Szymona stały się okazją do spotkania ekipy z liceum ;). Spędzamy tam cały weekend ze starymi znajomymi ;). Robimy ognisko na kilka metrów. Relaksujemy się na zielonej trawce. Rozgrywamy turnieje alkoholowe i chodzimy na grzyby ;). Spędzamy wspólnie czas kolekcjonując piękne wspomnienia ;D. Raz przynieśliśmy 13m drzewo z lasu, innym razem o 8 rano pędziliśmy przez pole kukurydzy ;D. Uwielbiam ten klimat ^^. Z ogromną niecierpliwością czekam na ten dzień każdego roku ;)

 

No i właśnie w piątek znowu zaczynamy kolejną imprezę ;). Aaaa bym zapomniał, na każde wydarzenie przygotowuję wspaniały plakat z Szymonem w roli głównie używając do tego najlepszego programu graficznego! Painta ;D. No i właśnie się do niego zabieram ^^. Tak więc lecę działać ;D

 

DO JUTRA!

annna97 zostało jeszcze? ;p
18/09/2020 11:58:45
kuba365 Wszystko zjadłem :x
18/09/2020 22:46:07