Photoblog.pl

Załóż konto

PROJEKT 365 DNI Z FOTOGRAFIĄ 
zapisz

Poison.

Dodane 22 MAJA 2020 , exif
Wyświetleń: 81

Parametry: 50mm ISO 200 f/2.5 sec 1/320

Zapraszam na mojego instagrama: www.instagram.com/kuba_z_aparatem/

 

 

Dzień 128.

 

Hej ;) Nie pisałem o tym wczoraj ale po wypadku miałem straszny dylemat co dalej zrobić z autem. Pierwsza myślą jaka przyszła mi do głowy było sprzedanie auta na części... Ciągle wkładałem w nie pieniądze i jak zbliżała się następna naprawa... Dzwon. No co innego mogłem zrobić?

 

Postanowiłem, że mimo wszystko poskładam je do kupy. Idąc a poradą Wojtka, przejrzałem oferty na olx w poszukiwaniu części zamiennych. Okazuje się, że lusterko, maska i reflektor (3 punkty dla Gryffindoru) to wydatek rzędu 500 zł. Nie wiem za jakie pieniądze musiałbym sprzedać moją panterę żeby następne auto było w miarę sensowne. W tym momencie jedyne co mógłbym kupić w zamian to czikakaczento. Albo inny mikro pocisk. Dlatego poskładam bawarę tak jak potrafię, odłożę trochę grosza i rozejrzę się za czymś nowym. Zgodnie z moim z tym planem, rozejrzałem się na olx i udało mi się kupić lusterko za 90zł. Wczorajszy dzień spędziłem na jego wymianie. Dość długo siłowałem się ze ściągnięciem boczku ale po kilkunastu minutach się udało ;). Odkręciłem śruby, wyjąłem wkład i zamontowałem nowe lusterko. Wygląda jeszcze lepiej niż poprzednie, które było już lekko przetarte ;D. Teraz kolej na maskę i reflektor. W sumie... najpierw wypada zrobić maskę, ponieważ jest tak wygięta, że zamontowani nowej lampy nie wchodzi w grę. Jeżeli nie znajdę żadnych wskazówek na forach lub yt "jak wyklepać maskę" to pewnie kupię nową. Może uda się trafić konkretny koloro cosmosschwarz ;D. Trochę  się martwię o oponę, ponieważ przyuważyłem dzisiaj, że stoi na lekkim flaku. Hmm trzymajcie kciuki żeby nie była przebita. Co do słupka. Wojtek wspominał, że przywiezie mi szpachlę i będziemy rzeźbić tak jak potrafimy najlepiej. Nie ma się co oszukiwać. Będzie wyglądało całkiem nieźle... na pierwszy rzut oka. I tyle wystarczy. Niech ta beczka dowiezie mnie do nstępnego auta ;).

 

Ehhh... Czeka mnie niezła przeprawa z remontami. Na całe szczęście, przeszedłem pomyślnie proces rekrutacyjny w Amazonie i prawdopodobnie zaczynam od 2 czerwca... Ale o tym następnego dnia ;)

 

DO JUTRA!