Photoblog.pl

Załóż konto

Born to Raise Hell 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/httpd/photoblog.pl.webapp/releases/20190314095331/show/show_profil.php on line 69
kotyka

kotyka

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Mam na imię Martyna, lubię śpiewać, pić zieloną herbatę i nawijać włosy na palec.
Studiuję kulturoznawstwo, niedługo obronię pracę licencjacką. Na studia magisterskie chciałabym pójść na dziennikarstwo, najlepiej na specjalizację dziennikarz muzyczny, lub dziennikarz radiowy.
Moje największe pasje to konie i muzyka. Śpiewam w chórze, uczę się grać na basie i pianinie, niedługo może uda mi się uczęszczać na prywatne lekcje emisji głosu.
Jeżdżę konno już długo, ale z braku pieniędzy bardzo sporadycznie i jeźdźcem wyśmienitym nie jestem. Chciałabym trenować łucznictwo konne, mam nauczyciela w postaci mojego kumpla, brak nam tylko łuku ;)
Moja wymarzona praca to praca Filharmonii Szczecińskiej, Operze na Zamku bądź w jakiejkolwiek innej instytucji kultury związanej z muzyką. Jeśli do tego uda mi się zostać hodowcą (pragnę hodować konie huculskie) nawet na małą skalę to będę najszczęśliwsza na świecie :)


Czym się zajmuję?
Życiem !

O moich zdjęciach

Fotografuję by coś udokumentować, zrelacjonować ale też by utrwalić piękną i jedyną w swoim rodzaju chwilę, obraz, uczucie, emocję.

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Stefanka

 

6
Bajerantka xD

 

3
Maine coon

 

Merry Christmas !

 

Car in Capadocia

 

Kapadocja cd.

 

Kapadocja

 

Fly.

 

Wszystkie wpisy