Photoblog.pl

Załóż konto

I've waited here for u everlong 

kotwglanach

Zuza

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Z reguły - kot w glanach lub trampkach z The Union Jack bądź Jimem Morrisonem i kraciastej koszuli oraz skórze z ćwiekami, broniący rocka, skryty za rudymi włosami do pasa, drapiący pazurami, raz na ruski rok sięgający po czarną akustyczną gitarę, lecz częściej piszący piosenki; pachnący z reguły migdałami, jabłkiem z wanilią lub różą z irysem, ciągle chętny pogować, czujący dookoła tabakę długo po wciągnięciu, nienawidzący używkowych nałogów (tolerujący tylko incydenty z ganją i winem), zawsze pobożnie modlący się przy krzyżu, szukający rad pod tymbarkowymi kapslami, wrażliwy, szczery, zabawny, nieśmiały, troskliwy, zbyt pesymistyczny, nerwowy, cichy i wycofany, czasem niemiły. Najbardziej zamiłowany w punkowej subkulturze, ideologii oraz image'u, dobrej muzyce, pisaniu, muzycznych koszulkach, długowłosych rudzielcach.
Czasami, gdy już ukaże swe uczucia - mały kotek, który lubi się przytulać i być przytulany oraz bardzo łaknie miłości i bliskości.


Czym się zajmuję?
Pisaniem, muzyką, chodzeniem do szkoły,
grą na akustyku, włóczęgami po mieście,
modlitwą, poszukiwaniem sensu i
szczęścia.

O moich zdjęciach

Fotografia nie jest moim najulubieńszym zajęciem, ale chcę podzielić się jakimiś ciekawymi zdjęciami oraz głównie piosenkami (:.

Mój sprzęt fotograficzny

Moje miejsca w sieci

Najnowsze wpisy

Wpis kotwglanach

 

Nonstress.

 

Wpis kotwglanach

 

Piece of My Heart.

 

Black Hole Sun.

 

Wpis kotwglanach

 

Lustro.

 

Wpis kotwglanach

 

Wszystkie wpisy