Photoblog.pl

Załóż konto

tattoo

Dodane 20 CZERWCA 2016
Wyświetleń: 1277

Cześć ! Ostatni raz jak tu zaglądałam minęło troszkę czasu, rzadko kto odwiedza photoblog , ale może opowiem co się zmieniło u mnie od ostatniego posta. 
Otóż mój ukochany oświadczył mi się ! Tak! Szybko , wiem o tym , jesteśmy tego świadomi , ale czas nie jest żadnym wyznacznikiem , kochamy się , chcemy być razem , planujemy przyszłość , a co czas i życie pokaże , to już swoją drogą.
Nigdy nie możemy być pewni co nas czeka , wszystko zależy od nas;  teraz czasy się pozmieniały , jak coś się psuje to po prostu to się "wyrzuca" , a nie naprawia. Ale mam nadzieję, że u mnie tak akurat nie będzie , trzymajcie kciuki ! 
Dowodem , w sumie tak , to dobre słowo ,naszej miłości są identyczne tatuaże , pod obojczykiem wyznanie , że kochamy się o raz tatuaż na palcu- kłódka i kluczyk . Ktoś może się z tego śmiać ,wiadomo ja też kiedyś się śmiałam i mówiłam ,że nigdy w życiu nie zrobię sobie czyjegoś imienia , ale wiecie co , cieszę się  z tego niezmiernie. Każdy pyta :a co jak się rozstaniecie , a Ty masz taki tatuaż ? , odpowiadam , ŻYCIE . Przynajmniej będe miała pamiątkę , że coś dobrego mnie kiedyś spotkało. Zrobiliśmy to na pełnym spontanie , dosłownie ,ale chcieliśmy tego , nikt nas nie zmuszał. 
Jak to w związku różnie się dzieje , są kłótnie , są przykre momenty , ale są też i piękne chwile , które będziemy pamiętać do końca życia .Jeżeli jest prawdziwa miłość , to ani odległość , ani coś lub ktoś tego nie zmieni , ludzie będą ze sobą, bo jest też coś takiego jak przeznaczenie . Z kimś nam się nie układa , żeby kiedyś móc spotkać kogoś z kim spędzimy resztę życia . 
W pracy wszystko w porządku  w domu również , wszyscy zdrowi . Mój narzeczony przebywa za granicą , oh cieżki temat . Żeby mieć coś , trzeba troszkę potęsknić , się przemęczyć , a uwierzcie z tęsknoty można nawet szczoteczką od zębów wyczyścić mieszkanie. Są wyrzeczenia , jest zaufanie , chociaż wiadomo , odległość daje to ,że człowiek niepotrzebnie rozmyśla , bierze do głowy różne myśli, To nie jest dobre , bo wtedy ciężko się funkcjonuje. Czas leci , dni mijąją i nie długo przyjedzie  <3 , spędzimy trochę czasu , nacieszymy się sobą i znowu rozłąka. Życie pisze różne scenariusze, takie wyjazdy zawsze są ciężke , ale przez naszą kochaną Polskę wiekszość mężczyzn opuszcza swoje rodziny na jakiś czas , żeby było można czegoś się dorobić. 
Jest godzina 3:45 , a ja oczywiście nie śpię , mieszkanie wysprzątane i czekam ,aż w końcu padne ze zmęczenia.
Niedługo zaczynam urlop , także mam nadzieję , że chociaż troszkę odeśpię. 
Powoli będę kończyć , może będe częściej tu zaglądać hmmm... 
Trzymajcie się! :)