Photoblog.pl

Załóż konto

tak dużo szczęścia.

Dodane 16 MARCA 2016
Wyświetleń: 609

A więc co u mnie ? Otóż jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!

Związałam się z mężczyzną , który pokochał mnie taką jaką jestem, pokochał moje zalety,ale przede wszystkim i wady. Szybko weszłam w nowy związek, ale nie żałuje tego, no może troszeczkę tego,że wczesniej się z Nim nie związałam.Oczywiście reakcja ludzi była nie do opisania , hejty z każdej strony,ale ludzie zawsze gadają , tak było jest i będzie. niestety.

Czuję, że w końcu żyje , nikt mną nie manipuluje , nie rozkazuje , nie trzyma w zamknięciu , pozwala mi swobodnie oddychać-tak to dobre określenie. Mam nadzieję, że będzie już tak długo, dłuuugo. Macie czasem wrażenie, ba czujecie czasem coś takiego,że to może w końcu jest TO ?Że znaleźliście swoją drugą połówkę ? Ja właśnie mam takie wrażenie.Znamy się już kilka lat , teraz poznajemy się mieszkając ze sobą. Jak na razie jest bardzo dobrze , a czas pokaże co jest nam pisane, bo przecież to serce nam wybiera pewne osoby ,a my już decydujemy czy zostanie w naszym życiu ,czy nie.
Wiem, że na pewno się nigdy nie spodziewałeś,że przeczytasz cokolwiek o sobie,o Nas na jakiejś stronie. ale mimo że jesteśmy ze sobą tak niewiele czasu,dobrze wiesz, że nie potrafie bez Ciebie żyć i Cię cholernie kocham. Tutaj może być znak zapytania , jak to można nagle tak szybko do kogoś coś poczuć ? Otóż , uwierzcie mi , można. Z biegiem czasu doszłam do wniosku, że w poprzednim związku to nie była miłość , tylko nie wiem zauroczenie? przywiązanie? jak to w związkach mówi się te dwa słowa , nawet nie wiedząc tak na prawdę czy mówimy prawdę. Pamiętajcie , że jeżeli zastanawiacie się  czy kogoś kochacie czy nie , to tak serio nie kochacie , bo jakby tak było , nie mielibyście wątpliwości.- w moim przypadku tak było , niestety.
Dzięki Tobie uwierzyłam w siebie,że potrafię być dziewczyną,której coś w życiu wychodzi. Twoja miłość bardzo mnie zmieniła,stałam się osobą,która potrafi się uśmiechać i cieszyć się życiem. Sama się dziwię ,a nawet jestem w szoku , że w tak szybkim czasie tyle może się wydarzyć, tyle dobrego .. Pamiętaj , życie pisze różne scenariusze , nie tylko te piękne o dobrym i szczęśliwym zakończeniu, są momenty , że dosłownie możemy się nienawidzić , nasza obecnośc będzie nam przeszkadzać , ale damy radę, nie ? Kto jak nie my. A jeżeli nawet coś kiedyś się zepsuję , będę miała świadomość, że w końcu coś dobrego mnie spotkało , że mogłam poczuć to co teraz czuję. Nie chcę obietnic , przysięgania, chcę byś był obok , nawet w najgorszych dla mnie momentach , nic więcej, Nie chcę innej miłości - chcę Tylko Ciebie - wyłącznie.