Photoblog.pl

Załóż konto

Chcę Ciebie.Oryginał,to oryginał 
zapisz

Wyświetleń: 331

Skomplikowany świat, kłopot za kłopotem, prędzej zrozumiem wszechświat niż ludzką głupotę. 

 

Wszyscy potrzebujemy dobrych rad. Jesteśmy chodzącymi dobrymi radami. I kompletnie nic, absolutnie nic, dla nikogo z tego nie wynika.

 

 Mówisz, że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem, który ma tylko butelkę, która ma na etykiecie jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne, opuszczone dzieci, umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat, a dopiero później mów, że nie masz siły by żyć.


Problemem ludzi nadwrażliwych i niepewnych siebie jest zdecydowane nadinterpretowanie wszystkich czynów, słów i zdarzeń jako negatywnie dotyczących ich, odwieczny strach przed odrzuceniem i wieczne poczucie winy. Trąci to trochę egocentryzmem świat nie kręci się wokół nas, nie jesteśmy wszystkiemu winni i nie każde złe jest w naszą stronę.

 

'Bierni, obojętność stawia przed nami bariery. Zaczynamy mówić do siebie z małej litery. '

 
Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia, ale da Ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy Cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma.


 


 atlam Bellissima ***
01/11/2017 17:56:24
kingusiiowa Dziękuję bardzo ;))
04/07/2016 21:58:23
lovell Ładnie :)
03/07/2016 19:45:38