Photoblog.pl

Załóż konto

Come back to me ! 

kingakrk

kingakrk

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Jaka jestem . ?
Wrażliwa realistka twardo stąpająca po ziemi. Pesymistka i optymistka w jednym. Jestem jedyna w swoim rodzaju. Nie jestem jakaś nadzwyczajna, ani jakaś specjalna. Jestem po prostu zwykłą dziewczyną.
Dzięki osobą mi bliskim wiem, że nie jestem obojętna dla innych ludzi Pomimo tego że jak każdy mam wady lubię siebie - taką jaką jestem . Dlatego nie próbuj mnie zmieniać bo nie będę udawać kogoś- kim nie jestem. Bardzo cenię ludzi, którzy potrafią szczerze rozmawiać, ponieważ dzięki ich uwagą potrafię pielęgnować swój charakter Każdy dzień coraz bardziej uświadamia mnie jaka naprawdę jestem, a przecież moje życie dopiero się zaczyna, dlatego chcę dalej poznawać siebie. I taka właśnie jestem.


Czym się zajmuję?
Trenuje unihokej i taniec współczesny :D

O moich zdjęciach

Zdjęcia jak zdjęcia ;D

Dyskusje na forum

  • Nie da się tego opisać to trzeba poczuć by wiedzieć co to miłość. Miłóść to silne i piękne uczucie które daży sie drugiej osobie. to jest nie raz silniejsze od nas może trwać latami a nawet dłużej sta (...)

    Uczucia i związki » Co to jest MIŁOŚĆ

  • Pierwszy polski taneczny serial bardzo mi się podoba ponieważ kocham taniec i sama tańcze niestety nie ogladam zbyt często ponieważ mam treninigi i zajecia ;(( ale wolnym czasie ogladam powtorki świet (...)

    Telewizja » co sądzicie o serialu "Tancerze"?

Moje miejsca w sieci

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis kingakrk

 

Wpis kingakrk

 

Wpis kingakrk

 

Wpis kingakrk

 

Wpis kingakrk

 

Wpis kingakrk

 

Wpis kingakrk

 

Wpis kingakrk

 

Wszystkie wpisy