>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 16 KWIETNIA 2009
81
Dodano: 16 KWIETNIA 2009

Nuutii na zdjeciu. Kooocham jaa <3.

 

 

 

 

 Pogrążona w nierealnych marzeniach idę gdzieś.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szukajcie a znajdziecie.

albo nie. nie szukajcie. nie znajdziecie.

uciekam. zostawiam was.

nie lubie tego miejca. nie lubie.

połowa ludzi mnie tu irytuje.

 

wy zarozumiali

oszuścigłupcy.wypuści,szczęśliwi,źli,

dobrzy,smutni,radośni,wredni,chamscy,samotni,

wielcy,mali,kochani,nieszczęśliwi,pozorni,zabawni,piękniinni,

różni,magiczni,nieobliczalni,empatyczni,zagubieni,idealnii ci mniej.

 

 

.. nie zmieniajcie się ej. mimo, że wyszło jak wyszło. ;*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.Nieźle Pierdolnięte Życie Codzienne.

 

 

 

 

 

Komentarze

~sylwuss321 `. To kiedy sie widzimy ?.
16/04/2009 19:54:45
~sylwuss321 mm
Śicznie^^.
KochaM:*
16/04/2009 19:54:04
nackins nutella;**
16/04/2009 19:48:10
xxemilkaaxx ekypa z czerwonego dżypa jest idealna.;****
16/04/2009 18:54:44
~malenka12lalunia oo.;d
przydałam by się druga częśc..;]
no to może jakoś przy okazji.xd
jakbyś mogła..xd
ślicznie kochanie!.;*
16/04/2009 18:00:17
dreamt Karo ty mój daunie kochany! ;*
16/04/2009 17:46:29
maartussxd Nuti! < 3
'.. nie zmieniajcie się ej. ' wlasnie TAK!
16/04/2009 17:34:36
nuuti hehe kocham cie mala wiariatkor
16/04/2009 16:35:18
srokaxdd Nutek ;********************
16/04/2009 16:28:42