Photoblog.pl

Załóż konto

C'est la vie, mon cher.  

kapturwloz

kapturwloz, 76 lat

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

rozglądam się dookoła i uwierzyć nie mogę w to, co się dzieje. ludzie wariują, świat się wywraca do góry nogami, hierarchia wszelakich wartości się poprzestawiała. a istoty, które mają coś ważnego do powiedzenia, zostają uciszane - ot tak. te pojedyncze jednostki, próbujące przedrzeć się przez rozwścieczony tłum, zostają zagłuszane przez masę. ostatnie wartościowe postaci nikną, tracą swoją szansę bytu.
dlatego walcz o swoje, o to co słuszne, prawdziwe. kieruj się wartością bytu nie pieniądza. naprawmy to co jeszcze się zachowało, nie pozwólmy zetrzeć z powierzchni ziemi ostatnich oznak człowieczeństwa, niech instynkt nie zgasi w nas - NAS. niechaj tlące się światełko, zapłonie, rozpalmy ten ogień na nowo.
/sieminęłamzistotątematucelowo.

__


pewnego razu, gdy nie potrafiłam jeszcze mówić powszechnie używanym językiem, odkryłam pewną szalenie zajmującą czynność. zafascynowała mnie ona już od samego początku. wpadłam w nałóg. w chwili obecnej systematycznie do tego powracam, pracując ciągle nad rozwijaniem swej pasji, gdyż wiem, że to właśnie należy czynić ze swymi zainteresowaniami. pomimo, że czasami miewam z tym drobne kłopoty, wierzę w siebie i wiem, że w końcu opanuję tę sztukę do perfekcji. i tak każdego dnia, przepełniona chęcią i zapałem zatracam się w błogiej krainie snów, z którą naprawdę niechętnie się żegnam.

więc co robię? śpię. a jak nie śpię, to zasypiam, bądź też śnię na jawie, więc tak czy siak wychodzi na jedno. dobranoc.

i tak właściwie, to za dnia czytam o duchach, wampach i tych innych szawłach, diabłach, a nocą po lasach biegam. ależ ze mnie kurwa hardkor.

uwierzyłeś/aś? a zatem nie wiń nikogo za swą naiwność.


Czym się zajmuję?
obserwatorka. jw.

Dyskusje na forum

  • siatkówka to podstawa. uwielbiam ten sport.. choć generalnie, raczej lepiej mi wychodzi patrzenie niż udzielanie się na boisku.xD

    Sport » Kto lubi grać w siatkówkę?

Moje miejsca w sieci

Najnowsze wpisy

Wpis kapturwloz

 

proba2

 

proba1

 

Wpis kapturwloz

 

Ładną focią pożegnawszy,

 

Wpis kapturwloz

 

Wpis kapturwloz

 

Death is just a feeling.

 

Wszystkie wpisy