Photoblog.pl

Załóż konto

Julia dera

Dodane 23 LUTEGO 2021 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 152

Poznaliśmy się przez internet i też osobiście już wtedy wiedziałam w tobie utalentowaną i miła dziewczynę jednam coraz więcej pokazujesz siebie jaka jesteś naprawdę i twojego talentu :) .

 

1 ) czym się zajmujesz na codzień. Co Cię w zyciu interesuje czy masz jakąś życiową pasuje.

 

Tak..Interesuje się muzyką,i na co dzień śpiewam.Przyszłość napewno chciałabym wiązać z muzyka na co dzień ucze się .,Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego Kossaka w Poznaniu. Oprócz tego piszę teksty ,śpiewam . obecnie chodze do 2 klasy w wolnych chwilach kiedy mam chwilke czasu dla siebie,robię live dla moich odbiorcow. tam spiewam dla nich ,bo niestety koncertowanie przez pandemie na swiecie nie jest mozliwe.

 

2) śpiewasz pozujesz do zdjecia i wystepujesz w teledystka .. Co jeszcze robisz.

 

Tak naprawdę oprócz fotomodelingu i śpiewania nic jeszcze nie znalazłam co mogłoby mnie poza tym interesować.Staram się skupiać na najważniejszych rzeczach dla mnie,czyli pisać teksty ,nagrywać single i kiedy już mam chwilkę przerwy pójść na sesje zdjęciowe,co pozwala mi się też przy tym zrelaksować.

 

4) jak wygląda u ciebie proces powstawania kawałków .

 

Kiedy natknie mnie pisanie tekstów w danych momencie,biorę czystą kartkę ,długopis w dłoń i zaczynam pisać to co przychodzi mi do głowy.Wyrzucam z siebie wtedy wszystkie emocje które mi siedzą i przelewam je na papier. Kiedy już po pewnym czasie tekst jest skończony wymyślam do niego melodię.Jeśli mam już tekst oraz melodię i jestem pewna że linia melodyczna mi pasuje oraz słowa, wraz z instrumentalistami wspólnie zajmujemy sie stworzeniem muzyki.Jak już to wszystko jest zrobione na 100% jade nagrywać singiel do studia.

 

5) popierasz protesty jakie są w polsce i w innych krajach.

 

Jeśli słuszą w dobrej sprawie to tak służą

 

6) jesteś wysportowana lub uprawiasz jakis sport.

 

Jeśli chodzi o sport ,to trenuje w domu ,cwicząc sylwetkę.

Jest to bardziej przyjemność dla mnie kiedy ćwiczę,chodziaż czasami treningi są męczące,Wkońcu to wysiłek fizyczny Chociaż.

 

7) co jest w życiu najwazniejsz.

 

Dla mnie w życiu najważniejsza jest rodzina i zdrowie.Gdy jestem z rodziną , wtedy jestem bardzo szczęsliwą osobą.Szczególnie w tych cięzkich dla nas czasach ,wspieram swoją rodzinę i dbam o nią jak tylko mogę.

 

8 ) co chcesz przekazać innym poprzez muzykę ?

 

Emocje.To jest najważniejsza rzecz którą chce przekazać ludziom kiedy śpiewam.Daje mi to ogromną radość kiedy moi słuchacze wiedzą o czym śpiewam daną piosenkę.

 

9 ) jakich artystów muzycznych słuchasz na codzień.

 

Tak .Jest ich sporo . W skrócie są to:Alicia Keys,Rihanna,Sia ,Ne-Yo

 

10 ) masz swoje motto życiowe.

 

Owszem.Posiadam:Nie rezygnuj z marzeń,to że coś się nie dzieje ,nie znaczy że nigdy nie nastąpi.Uważam że nie należy nigdy sie poddawać i należy spełniać swoje cele i marzenia.

 

11 ) jakie masz marzenie. O których możesz nam powiedzieć?

 

Moim największym marzeniem ,a tak naprawde celem jest wydanie płyty.

 

12 ) jakie masz życiowe inspirację lub jakieś chodbi.

 

Chce się skupić na muzyce ,robić to co kocham i to co sprawia mi największą przyjemność. i radość spełniać swoje marzenia,i dązyć do celu

 

13) jaką masz radę dla osób. Które mają ukryte talenty. Ale się boją je pokazać światu.

 

Na początek postawić sobie cel który chce zrealizować.Dążyć do niego z myślą ze dam radę ,nie boje się ,uda mi się.Myślę że żeby przełamać strach trzeba mocno w siebie uwierzyć i nie poddawać się.

 

14 ) chcesz dodać jeszcze coś od siebie? Jakąś radę lub myśl ?

 

Nie poddawajcie się ,podążajcie za marzeniami ,a zobaczycie że warto! Zdrówka zyczę dla wszystkich ,szczególnie w tych cięzkich dla nas czasach.

 

Fb https://m.facebook.com/Julia_official-267897377210263

Instagram https://www.instagram.com/julie_dera5/

 

 

Dziękuję serdecznie za wywiad