>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 29 KWIETNIA 2026 ze strony mobilnej , exif
164
Dodano: 29 KWIETNIA 2026

Już są

W końcu można się cieszyć smakiem. W prawdzie nie są polne, ale od naszego rolnika i tak zwane ananaski. 

Cena jak za złoto, ale co tam....jeść się chce :)

Komentarze

Photoblog.PRO pamietnikpotwora Dobrze to wygląda. Aż sobie do owsianki kupię jak tylko pojawią się lokalnie :)
29/04/2026 22:17:08
Photoblog.PRO judgaf Z truskawkami zaczyna się wiosną :) z owsianka czy też i bez niej. A Pani.... ładna ;)
29/04/2026 23:06:04
Photoblog.PRO odcienfioletu Soczyście, przepysznie wyglądają :)
29/04/2026 21:27:36
Photoblog.PRO judgaf Smak? Niebiański!
29/04/2026 23:04:58
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika judgaf.

Informacje o judgaf


Inni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd