>
W końcu można się cieszyć smakiem. W prawdzie nie są polne, ale od naszego rolnika i tak zwane ananaski.
Cena jak za złoto, ale co tam....jeść się chce :)
pamietnikpotwora
Dobrze to wygląda. Aż sobie do owsianki kupię jak tylko pojawią się lokalnie :)
judgaf
Z truskawkami zaczyna się wiosną :) z owsianka czy też i bez niej. A Pani.... ładna ;) Inni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd