Photoblog.pl

Załóż konto

*.* 

2012/04/12   

życie.

« następne   poprzednie »
życie.

Cóż dziś pewna osoba powiedziała mi coś co w sumie dało mi do myślenia.

Tak, to Oni wyżej na zdjęciu, są,  bądz niektórzy byli, bardzo ważną częscią mojego życia.

 

 

Kilka słów do tego człowieka na środkowych zdjęciach:


Jest jak jest czasem bywa źle, częściej na szczęsie dobrze. Wiem,że mnie kochasz. Nawet jeżeli się ze mną droczysz to wiem,że tak jest. Wiem, że nam się ułoży. Tyle przeżyliśmy, że hohoho.. Nadal się bardzo kochamy, nadal jestmy razem na przekór wszytkiego i wszytkim! Ma tak być, bo bardzo Cię kocham Słodziaku <3 :*!

 

 

 

No to teraz do tych głupoli na reszcie zdjęć.

 

Słuchajcie, niby czasem się nie widujemy. Nie pytamy co u Nas słychać,ale wiecie co w tym wszytkim jest najlepsze,że nawet po tym czasie spotykamy się i zachowujemy się jak kiedyś, jak za czasów gimnazjum.Lecą nam lata,ale w głowie cały czas mamy tą wspólną głupotę. Nawet jeżeli uważacie mnie już za swoją koleżankę, Wy nadal jesteście dla mnie ważni, jesteście przyjaciółmi. Tęsknie za Wami,jak długo nie piszecie, jak się nie odzywacie. Ja wiem,wiem sama powinnam.. Również to jest moja wina. Ale może jeden weekend przeznaczymy na te imprezy działkowe ze starych lat? Te które do dziś są wspominane.                                                                                                                                                                                                          Czekam na odpowiedz. :)

 

 

 

W serduszku zostaniecie już na zawsze <3 : )

 

Polu <3 Ciebie mi w sumie najbardziej brakuje, bo z resztą to mam jakiś tam kontakt, a z Tobą mi się jakoś urwał. Może to zmienimy, jak chcesz oczywiście? Cały czas nosze Twoje zdjęcie w portfelu, więc zawsze jak coś z niego sięgam widzę Ciebie i normalnie tęsknie ;< !

Mam cudowne życie, cudownego chłopaka, który mnie kocha, cudownych przyjaciół,którzy po prostu są <3 
Dziękuje!  

5 komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika johny008.
Junior niezapomnijokoniu  - 16/06/2012 15:25:24
<3
lejdizaciesz  - 12/04/2012 22:10:48
No nie powiem, łezka w oku się zakręciła jak to przeczytałam. Ale też pojawił się uśmiech.
Mi też brakuje kontaktu z Tobą, bo nadal pamiętam jak wiele dla mnie zrobiłaś. Ale bez względu na to jaki mamy kontakt zawsze jest miejsce w moim sercu zarezerwowane tylko dla Ciebie. Mam nadzieje, że uda nam się odświeżyć znajomość. A co do imprezy, to jak najbardziej, tylko daj znać kiedy i jak i się bawimy. I dzięki że mnie dziś obudziłaś, bo mogłam spedzić trochę czasu z wami.
Pamietaj, że Cię kocham ! <3
johny008 - 12/04/2012 22:19:26
Kocham Cię Polu <3 : )
upowaznieniedoszczescia  - 12/04/2012 21:38:09
A Ty dla mnie jesteś nadal ważne i zawsze będziesz, i własnie też nie wiem co sie dzieje z Polą ;c sie nie odzywa ani nic.
johny008 - 12/04/2012 21:40:11
Ty dla mnie też <33

Najnowsze wpisy

moje małe love

 

Wpis johny008

 

*.*

 

Wpis johny008

 

Wpis johny008

 

Wpis johny008

 

Wpis johny008

 

Wpis johny008

 

Wszystkie wpisy