Photoblog.pl

Załóż konto

*.* 

2011/12/06   

 

« następne   poprzednie »

Zamknij oczy.

 

Wyobraź sobie, że znajdujesz się w cichym spokojny miejscu, z dala od cywilizacji. Nie ma nic. Jesteś sam. Po  chwili pojawiają się znajome Ci obrazy. To jest Twoja chwila, Twój czas na poukładanie sobie ich. Koło obrazów znajduje się niszczarka a obok niej drzwi prowadzące do pokoju myśli chwile które warto pamiętać. Zaczynasz od pierwszej.. dochodzą następne i znów kolejne. Aż w końcu ktoś Cię budzi.

 

Otwierasz oczy.

 

Wracasz do swojego świata, gdzie nieuniknione jest spotkanie ludzi, i pojawienie się nowych wsponień, bądz rzeczy których trzeba pamiętać. Znów musisz czekać na swoją chwile, w której mniej więcej sobie to poukładasz. Chodzi tu o to co warto zapamiętać. 

 

 

 

Zaczynając życie od nowa, masz przed sobą pustą kartkę. Pamiętaj,że to co się na niej znajdzie zalezy tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie wymażesz całkiem chwili, bądz rzeczy , która Ci się nie podoba, zawsze zostanie ślad. I znów chcesz budować to na nowo, zaczynać od początku, ale tym razem zastanawiasz się czy to ma wgl sens. Mimo wszytko i tak zaczynasz. Kolejna kartka pisana o samej sobie i o Nim. Coraz bardziej się do niego przywiązujesz. Coraz więcej chwil Cię z Nim łączy. Coraz większe uczucie między Wami powstaje. 

 

 

Kurde człowieku nie schrzań tego. !

Właśnie Asia..

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika johny008.

Najnowsze wpisy

moje małe love

 

Wpis johny008

 

*.*

 

Wpis johny008

 

Wpis johny008

 

Wpis johny008

 

Wpis johny008

 

Wpis johny008

 

Wszystkie wpisy