Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 15 KWIETNIA 2019 , exif
Wyświetleń: 100

Dola łamistrajka nie jest prosta.

Siedząc już kolejny dzień na sali egzaminacyjnej nudzę się śmiertelnie. Próbuję sobie w głowie poukładać swoje myśli.

Wiem! Trochę naginam owe,święte procedury, gdyż powinienem w nicnierobieniu spoglądać na pocący się tłum dzieciaków i szukać śladów nieuczciwości. Ale skoro nasz Miszcz i Pan, czyli miniStersfo eeedukacji samo sobie nagle zmienia zasady, naginając je do granic absurdu to in ja posiadając przy sobie kartkę papieru i pióro (dodam, że nie na batarie) zbyt wiele zamętu nie wprowadzam.

Mi nie wolno strajkować, a i nie wolno odmówić dyrekcji szkoły, stąd trochę czuję się zgwałcony. I to potrójnie: przez szefa w kurii, przez szefa w szkole i przez kolegów i koleżanki po fachu, dla których jestem zdrajcą, choć mimo woli i z przypadku. Więc siedzę sobie w tej ciszy, patrzę, myślę, że to wszystko strasznie poplątane. I dochodzę do wniosku, że autor przekleństwa: "Obyś żył w ciekawych czasach!" miał rację.

Więc żyję. Z bólem d...

Dosłownie.

Photoblog.PRO okropnica obyś cudze dzieci uczył...
15/04/2019 21:03:59
marianfoto Pytanie czy strajk jest słuszny ? czy tylko ma realizować partykularne interesy wąskiej grupy ludzi kosztem / właściwie wszystkiego / etosu nauczyciela , poszanowania praw ucznia / zaczynając do podstawowego , że to nauczyciel ma uczyć szacunku młodego człowieka , nie ma zastępować rodziny , ale ją wspierać w dobrym wychowaniu // a co mamy ? ktoś wbrew interesom kraju próbuje udowadniać , że rząd nie daje sobie rady , nie panuje nad niczym / bo KORYTA w Unii czekają / wkrótce wybory i to jest to dno , które kryje sie za rzekomą dbałością o prawa w Polsce // do zacytowanego powiedzenia przytoczę drugie "" Obyś uczył obce dzieci "" a w sprawie egzaminów moje zdanie jest takie , że są "" potrzebne jak k,,, majtki "" Matura , egzaminy zawodowe kończące naukę zawodu i " udowadniające " że adept w zawodzie osiągnął jakiś wymagany poziom , uznaję za właściwe // te obecne to tylko stres dla dzieci / przecież jest świadectwo kończące naukę w szkole podstawowej czy jeszcze gimnazjum i udowadnianie , że pewna liczba osób jest '' niezbędna "" w szkolnictwie . A zdjęcie sama esencja dziecięctwa i niewinności / gratuluję , zdjęcia oczywiście , sytuacji współczuję
15/04/2019 15:58:32