Photoblog.pl

Załóż konto

a little piece of heaven 

jestemejmi

jestemejmi

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Wirtuoz i multiinstrumentalista, lecz tylko w sprawach plastikowych instrumentów z kolorowymi guziczkami, bo jej wewnętrzny leń nie pozwala jej osiągnąć nic więcej, choć sama wie, że umie i bardzo by chciała.
Prywatnie przeceniana przez samą siebie Pani grafik oraz melomanka w niedosłownym słowa znaczeniu, to znaczy zależy jak kto pragnie je interpretować.
Przeważnie daje się lubić, bo podobno lubi poznawać nowe osoby, choć w sumie nikt nie wie ile w tym prawdy. wykazuje dziwne objawy obsesji na punkcie białego muru, więc pewnie kiedyś zostanie murarzem,
a na niebie potrafi zauważyć latające świnie pomiędzy tęczowym pryzmatem. Przeważnie ciężko jej zabić nudę, ale jeśli udaje się jej to zrobić to pogrąża się w wirtualnym, cyferkowym świecie internetu,
gdzie pełno jest brzydkich i niepoprawnych rzeczy dla jej grupy wiekowej. Maniakalnie (uwierzcie, że lżejszy przysłówek tutaj nie pasuje) ogląda seriale, potem strasznie się nimi pasjonuje, aż w końcu próbuje zarażać chęcią do nich swoich przyjaciół, najczęściej bez pozytywnego dla niej skutku.
W nocy wpada na szalone pomysły, których najczęściej nie realizuje z braku czasu, późniejszej utraty jakichkolwiek chęci lub lenistwa. Stara się być dobrą osobą, ale nieraz po prostu jej to nie wychodzi.

Moje miejsca w sieci

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis jestemejmi

 

Wpis jestemejmi

 

Wpis jestemejmi

 

Wpis jestemejmi

 

Wpis jestemejmi

 

Wpis jestemejmi

 

Wpis jestemejmi

 

Wpis jestemejmi

 

Wszystkie wpisy