Photoblog.pl

Załóż konto

 

2020/01/12   

 

« następne   poprzednie »

OD PEWNEGO CZASU ZAJMUJĘ SIĘ MUZYKĄ. Prowadzę samotnie projekt o nazwie Orbis Exterior. Jest to instrumentalna muzyka będąca połączeniem folku i metalu. Choć wplatam elementy black metalu, używam przesterowanych gitar elektrycznych, to jednak staram się kłaść nacisk na folkową stronę i odchodzić od stereotypowego schematu folk metalu. Tworzę tak, jak potrafię i tak, jak pozwala mi na to sprzęt jakim dysponuję. Niestety nie śpiewam, utwory można potraktować jako instrumentalne soundtracki. Orbis Exterior określił bym mianem neofolku albo heavy folku.

 

A CO TO ZNACZY "ORBIS EXTERIOR"? Nazwa Orbis Exterior (łac. świat zewnętrzny) dotyczy podziału świata na część znaną i przyjazną człowiekowi - orbis interior (dom, miasto, wioska) oraz tajemniczą i nieznaną - orbis exterior, która jest domeną tajemniczych mocy, magii, smoków i dzikich bestii. Orbis Exterior przeraża i pociąga zarazem. Wielu bohaterów wyrusza w niebezpieczną podróż do orbis exterior, aby ocalić lub uzdrowić orbis interior i jego mieszkańców.    

 

CHCESZ POSŁUCHAĆ? Ze względu trudności w przesyłaniu filmów na Photobloga umieszczam link do mojego kanału YouTube. Niestety linki są nieklikalne, więc proszę skopiuj go i wklej w przeglądarce lub po prostu wyszukaj na YouTube Orbis Exterior.    

Link do kanału: bit.ly/orbis-exterior-youtube    

 

Aktualnie mam dwa nagrania. Pracuję nad kolejnymi.

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika jakublechtanski.

Najnowsze wpisy

Wpis jakublechtanski

 

Las

 

Panaceum.

 

To ja (Castle Party 2019)

 

Życie bez Internetu.

 

Rysunek Dom w lesie (2017)

 

Rysunek Ruiny Kościoła (2017)

 

Rysunek Skraj Lasu

 

Wszystkie wpisy