Photoblog.pl

Załóż konto

Wpis isabell

 

Osobiście za świetami nie przepadam, klimatu świąt już od baaardzo dawna nie czuję, ale jednak życzenia złożyć wypada, a więc...
Życzę Wam kochani pięknych i szczęśliwych świąt Bożego narodzenia. Spokojnej i radosnej wigilii, mnóstwa wspaniałych chwil, a pod choinką oprócz cudownych prezentów niech znajdą się radość, zdrowie, szczęście, miłość, życzliwość, jedność i wszystko o czym marzycie.

 

 

Wpis isabell

Witajcie kochani! Po prawie rocznej przerwie znowu pojawia się wpis. Zastanawiam się czy ktoś jeszcze mnie tutaj pamięta...?

Wybaczcie to zaniedbanie, nie zniknęłam z internetu, ale przeniosłam się na dobre na instagrama. Kiedyś sama nie ogarniałam tego szału na insta. Wszyscy mieli instagrama, a ja zapierałam się, że to jakieś gówno, które nie jest mi do niczego potrzebne, przecież mam lepszego i niezawodnego photobloga, z którym nigdy się nie rozstanę. Jednak przez udział w konkursie fotograficznym, w którym instagram był wymogiem - uległam. I wiecie co? Momentalnie zmieniłam zdanie na temat tej aplikacji. Mimo wszystko photobloga też czasami mi brakuje, ale bardzo ograniczona ilość wolnego czasu nie pozwala mi nawet na spacer z aparatem, (który i tak muszę oddać do przeglądu), a co dopiero na zgrywanie, wybieranie tych najlepszych i czasochłonną obróbkę.

Tematyka uległa zmianie, o fotografii nie zapomniałam, jednak publikowanie tam fotografii swojego autorstwa nie jest najlepszym pomysłem, o czym bardzo szybko się przekonałam...

Jeżeli jest tu ktoś, kto za mną zatęsknił i nadal chcialby obserwować moje poczynania, to serdecznie zapraszam na mój instagramowy profil.

Wpis isabell

18 stycznia 2016

 

Tak pięknie dzisiaj u mnie.

Wpis isabell

 

Grudzień 2015

 

Choć tak bardzo cierpię na arachnofobie, to jako fotograf nie mogłam oprzeć się tej przyozdobionej pajęczynce. Zdjęcie niestety nie oddaje w całej okazałości piękna wodnych koralików zawieszonych na tych cieniutkich sznureczkach, ale mimo wszystko wydaje mi się, że choć trochę tego piękna udało mi się pokazać. ;)

Wpis isabell

29 grudnia 2015

 

Spadł śnieg, w końcu chodź w minimalnym stopniu odczuwam ten zimowy klimat, chociaż mimo wszystko wolałabym już wiosnę!

Zmarźlak pozdrawia :)

Wpis isabell

2 stycznia 2016

 

Urodzinowe cudeńko. ;)

Wpis isabell

 31 grudnia 2015

 

Jeszcze troszkę i trzeba się zbierać, a potem witać nowy rok z najważniejszą osobą!

Szczęśliwego nowego roku oraz udanej zabawy sylwestrowej! ;* 

Wpis isabell

23 grudnia 2015

 

Z roku na rok coraz mniej odczuwam tą całą "świąteczną atmosferę"... Przyczyny tego są mi niestety bliżej nieznane, jednak śmiało mogę stwierdzić, że za dzieciaka wszystko było inne, włącznie z pogodą za oknem, wszystko miało tą swoją cudowną magię. A teraz? Czuje jakby to był jakiś coroczny rytuał, który ma określone zasady i za każdym razem wygląda niemalże tak samo. Trochę słabo... Nie mam już nawet siły na życzenia, dlatego wszystkim skromnie: Wesołych i rodzinnych świąt! :)

Wpis isabell

 

"Zniszcz ziarna zła, bo wyrośnie i zniszczy Ciebie..."

Wpis isabell

 

Mam spore braki fotograficzne... Praktycznie nie zabieram aparatu na spacery.  Tracę zapał, nie mam weny, inspiracji i przez to dochodzi brak chęci... Ciągle powtarzam sobie, że w sumie mogłabym coś nadrobić, ale przemierzanie ciągle tych samych szlaków i robienie ciągle podobnych zdjęć nudzi zapewne nie tylko mnie, ale też was... Więc na dzień dzisiejszy wspominam lato. 

 

 

 

Jutro kończy mi się pro, więc zawieszam bloga.Wrócę, kiedy uzbiera mi się na pro. - czas nieokreślony. ;) 

Wpis isabell

Wpis isabell

 

Black hair again... Chciałam być blondynką, ale nie posłuchałam was i sprawy potoczyły się innym kierunku. I nie wiem czy bardziej przestraszyłam się siana na głowie czy tego jak mogłabym wyglądać. Postawiłam na czerń i na razie nie planuję tego zmieniać. Moooże kiedyś będzie mi dane sprawdzić się w wersji blond. :)

 

Wpis isabell

 

Jest tylko jedna droga do szczęścia.
Przestać się martwić rzeczami, na które nie masz wpływu.

 

Wpis isabell

 

Zaczęłam, to dokończę. Tym razem sklejka, bo do fotorelacji jestem jakoś średnio przekonana, a nie chcę zanudzać was każdym zdjęciem, w osobnym wpisie. Postanowiłam dziś cofnąć się wspomnieniami do wakacji i festiwalu światła Bella skyway. Sklejka sama w sobie średnio ma się do festiwalu, bo tak naprawdę tylko ostatnie 2 zdjęcia są małą garstką tego, co można było tam zobaczyć, no ale... Jakość oczywiście telefonowa. Bałam się trochę zabrać aparat w tak zatłoczone miejsce. W sumie zauważyłam, że ostatnio częściej zdjęcia wykonuję telefonem, a to dlatego, że zawsze, kiedy jest coś ciekawego do sfotografowania, nie mam przy sobie aparatu i odwrotnie, kiedy mam aparat, to nie ma albo warunków, albo obiektów... Moje szczęście. :) 

Wpis isabell

 

Efekt wieczornych spacerów po Toruniu. 

Jakość telefonowa.