Photoblog.pl

Załóż konto

Let me hide here... 

2012/04/15   

 

« następne   poprzednie »

Na samą myśl o tym serce prawie jej pękło,
zostały zdjęcia które na chwile zatrzymały przeszłość.
Dalej kręci się ziemia, a gdyby mogła cofnąć czas
lub wiedzieć jak wymazać przykre wspomnienia.
Otula zmarźnięte ciało grubym kocem,
w rękach gorąca herbata nalepsza na chłodne noce.
Z nerwów masuje skronie czubkami palców,
znów rani to coś czego nie można wyrazić łzami.

Trzysta sześćdziesiąt pięć dni. Średnio godzina dziennie. Raz w autobusie, w metrze, w tramwaju, na ulicy, w łazience, w domu, w pracy, we śnie. Przy okazji wszystkiego i bez okazji. Proszony czy znienawidzony. Są takie dni, które trwają bardzo długo, ale są też takie, które nigdy się nie kończą. I mimo upływu czasu, narastania obowiązków, braku oddechu i chwili wytchnienia, zawsze znajdą moment, by wpasować się, w pękający w szwach grafik Twojego dnia i sporo tam namieszać. A Ty nawet nie chcesz ich wyrzucać, nie chcesz zapominać.

 

 

 

 

Jeśli jesteś wystarczająco dzielny, żeby zostawić za sobą wszystko i wyruszyć na poszukiwanie prawdy zewnętrznej lub wewnętrznej; jeśli wszystko, co napotkasz na swej drodze potraktujesz, jako podpowiedzi i wszystkich napotkanych ludzi, jako nauczycieli; jeśli jesteś w stanie wybaczyć sobie kilka gorzkich błędów - wtedy prawda nie będzie przed Tobą zatajona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiedziałam, że to tak boli.


 


 


 

 

 


2 komentarze
brokenaangel  - 15/04/2012 22:15:17
ślicznie ;)
beata - 15/04/2012 21:58:17
nie jest łatwo odnalezc ta prawde, nie jest latwe traktowanie wszystkiego jako podpowiedzi wskazowki czy pomocy, a juz cholernie trudno jest wyciagac lekcje z przeszlosci. bo niby jak? swiat wali ci sie na glowe, a ty szukasz w tym pouczenia... Duzo latwiej jest wciskac nawet sobie ze jest ok, usmiechac sie choc tak naprawde nie chcesz. rozpadac sie, ale tych kawalkow nie poskladasz juz nigdy. A ze boli, to coz. zawsze boli... jedni umieja z tym zyc, inni nie.

Najnowsze wpisy

Oh, fuck it.

 

Wpis irith

 

Wpis irith

 

Pokojowy Patrol

 

Wpis irith

 

Wpis irith

 

Wpis irith

 

Wpis irith

 

Wszystkie wpisy