Photoblog.pl

Załóż konto

Tasting a lolly through a glass 
zapisz

Handsworth Park, United Kingdom.

exif
Wyświetleń: 391

Tak mnie jakoś wszystko zniechęca. Udało mi się dorwać pracę, ale jest tam bardzo ciężko. Nie podoba mi się tu. Chciałabym już wrócić.

Tak mocno tęsknie za swoim dawnym życiem. Mam wrażenie, że moje baterie egzystencjalne sie wyczerpują. Jakby nie zależało mi już na niczym. A przeciez po to tu przyjeżdżałam, prawda? Żeby coś w życiu zmienić. Żeby do czegoś dojść, coś osiągnąć. I co osiągnęłam? Nadszarpniętą psychikę. Nie pasuje do idei multi-kulti. Ba ! Gdyby chociaż BYŁO jakiekolwiek "kulti" z Ich strony. Ale nie.

Zwierzyniec.

To miasto powinno się zaopatrzyć w swego rodzaju kraty, by inni, cywilizowani ludzie mogli od zewnątrz podejść i zobaczyć jak żyje. Pogłaskać. Poobserwować ich rozrywki. Ale nie dokarmiać ! Bo jeszczę fekaliami w człowieka rzucą. A napewno zrobią pod siebie i sobie pójdą.

Naprawdę tu nie pasuję.

Jeszczę trochę i coś może sie zmieni. Znowu. Ale oby chociaż na lepsze, na bardziej stabilne.

 

Kiedyś myślalam i prychałam "jakie to mam złe życie". Nie było co prawda najlepsze, ale lepsze od obecnej sytuacji. Wiecie, gdy przyjedziecie tutaj to docenicie nasz piękny, kochany kraj. Wiadomo, czasem irytujący i przeczący, ale czysty i (nie sądziłam, że to napiszę) na swój sposób logiczny. Oznaczenia drogowe są dużo bardziej logiczne niz tu.

 

 

 

Pragnę zasnąć i obudzić, kiedy będzie już w porządku. Zasnąć tu i obudzić się w naszym czerwonym pokoju, przy moich osobistych rzeczach i wśród moich najwspanialszych kotów.

 

 


Pozdrawiam.

kochamwiecznie Jej kochana aż tak źle???
A właśnie ostatnio myślałam o Tobie i chciałam dziś napisać co słychać?
Nie dobrze, ze tak jest kurcze musisz porozmawiać ze swoim panem albo przemyśl jeszcze na spokonie nie możesz się dołować, ale powiem ci szczerze , ze byłam za granicą w Anglii i szczerze wolę Polskę wole naszą wieś, pomimo wszystko, ale zobaczysz wszystko się ułoży przecież nie pojechaliście na stałe tylko w jakimś celu więc życzę Ci abyś dała rade i doszła do tego co zaplanowaliście! :* buziaczki i trzymaj się :*
A co to za praca?? czemu Ci się nie podoba gdzie pracujesz?
02/12/2015 23:27:28
inssza Bardzo Ci dziekuje :*
18/01/2016 18:04:05

~wojciech będzie dobrze , trzymam cały czas kciuki
03/12/2015 20:17:25
The story of me.