>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 15 PAŹDZIERNIKA 2014 , exif
334
Dodano: 15 PAŹDZIERNIKA 2014

Za dużo wina, bezsensowne kolejki wódki i te trzy wyjścia by jarać. Miało być śmiesznie, miało być fajnie.
Były złe obietnice.
Był łzy.
Była godzina faza płaczu, która zabiła chyba nasze myślenie, wszystko.

 

Zjebałam.

Dziękuje i pozdrawiam.

Przesiedziałam 3 dni owinięta kocem wpieprzajac na zmianę spaghetti i przeróżne słodycze.

Nie pomogło.

Nadal jest źle.

Nadal czuję się....pusto a jednocześnie jakoś tak...jakbym nagle czuła że mam serce, któe boli.

Że źle mi się oddycha.

Że kłuje mnie cos gdy widzę, że dzwoni mi telefon, lub przychodzi wiadomość.

Że tak bardzo nie chcę żyć w tej rzeczywistości.

Komentarze

parodiaczlowieka Listy to akurat taka mała utopia i odskocznia.

Ano, i to jak się je!
Wcale nie zjebałaś. Jedz normalnie, zdrowo. Wolisz zatrzymywać metabolizm i potem rzucać się na jedzenie?
17/10/2014 2:18:45

Informacje o insoumiss


Inni zdjęcia: :) pattusia91gdZ Alfikiem pattusia91gdNa zamku pattusia91gd200 pattusia91gd:) pattusia91gdNa zamku pattusia91gd;) pattusia91gdZamek pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd