bałdy .
w tle makowska .
a na pierwszym planie dzieło miliarda ludzi ... nie pamietam ile osób wtedy cos narysowało al enapewno było ich dużo .
to był piękny dzien . taki jak te dwa tygodnie . hahahahahahahaaa . chciałabym jeszcze raz zobaczyc te rysunki i tych ludzi .
sory ze te wspomnienia ale jebie mi sie w mózgu i tak to sie kończy ...
zły stan zdrowia , który przy moim ogólnym samopoczucie nie nastraja pozytywnie . poraz kolejny moge sobie powiedziec ' przezyje' , bo tak bd . smutno mi i jakoś słabo .
wczorajszy wieczór maksymalnie wyprowadził mnie z równowagi .
nienawidze cie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . zadowolany ?.
gdybym cie nie kochała byłoby tak łatwo ...
ale zeby keidys było dobrze musi byc tez złe . po tej ilości zła spodziewam sie zycia w szczesciu do puznej starosci . xdd
zaniewska , jestes miom człowiekiem poprostu . dziekuje twoim rodzicom ze cie spładzili bo gdyby nie oni to byłabym całkowicie sama . jakby nie było to od kiedy pamietam ty byłas . nawet jak cie nienawidziałam to bylysmy w jakis sposób razem .
mamy tylko siebie . wielka mamy moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .
pozdraiwam tych którzy mnie wkurwiaja i tak bardzo lubia sie użalac nad soba , prawie jak ja . jesli nie chcesz pomocy , to nie pokazuje całemu swaitu jak bardzo jej potrzebujesz , bejb .
wiecie co jest smieszne ?. juz nie wiem czy płacze czy poprostu łzawia mi oczy , bo non stop mam mokre policzki .
przestaje mi sie to podobac . jak długo tak bd ?.
no i kofeina na dobre wróciła do mojego życia . znów mnie serce boli ... ale zbytnio mi to nie przeszkadza .
tabletki na legalu , czekaja az mnie najdzie na nie ochota ... przywileje chorych . ; dd
mało snu , dużo łez , dużo bezsensownych rozkmin , dużo dennej muzyki i mabitnych filmów .
spodziewam sie ze tak bd wygladąły najblizasz dwa tygodnie .
pozdrawiam was serdecznie cwaniaki .
ja jestem cwaniak , wiec wypierdalac !. hahahahahahhahahah .
kocham ten film .
może kubek ?.