Photoblog.pl

Załóż konto

A&R&A&A 

2021/07/31   

Humor siadł

« następne   poprzednie »
Humor siadł

Rano miałam dobry humor. Kilka godzin i wszystko siadło.

Ala i Adrian kaszla nadal i kichają. Ale nawet oczy zaczęły boleć.

Rafał poszedł do pracy na popołudnie. Ja zrobiłam desery, podszykowalam obiad na jutro bo zapowiada się, że zostaniemy w domu. Rozpaliłam w piecu na wodę, wykąpałam dzieci i siebie. No i tak się cieszyłam, że wszystko sprawnie poszło.

Przez okno zerknęłam, że do siostry obok przyjechała innej siostry córka, a jednocześnie Ali chrzestna. Z Jej ojcem jesteśmy skłóceni. No i zrobiło mi się cholernie przykro. Nawet nie zaszła nie miała chęci zobaczyć dzieci i swojej chrześnicy, a przecież widuje Je tak rzadko... Ala chodzi smętna, że Jej się nudzi, ja jak ta wariatka zaczne chyba ze ścianami rozmawiać też nie ma do kogo ust otworzyć. Zglupiec można. Teraz siedze dzieci już śpią i słyszę jak tam obok dziewczyny się śmieją aż tu słychać. Same łzy lecą.

Tak zazdroszczę, że świetnie spędzają czas, zazdroszczę, że mają te młode lata i najlepsze lata zarazem. Ja czuje się strasznie. Jest mi źle. Jest mi smutno. Czuję się naprawdę staro. Bo co mnie czeka? Codzienność, zamartwianie, siedzenie w tym domu i brak tej radości z życia. Moje najlepsze lata już minęły i najgorsze, że nigdy nie wroca...

 

2 komentarze
cotidianae  - 31/07/2021 21:59:04
Dużo zdrowia dla dzieciaczków, a dla Ciebie dużo siły :).
inezz18 - 31/07/2021 22:01:24 z telefonu komórkowego
Dziękuję bo póki co wszystkie siły mi siadły.

Najnowsze wpisy

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Zapomniałam

 

Chorowanko

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Abaurd absurdu

 

I weź tu się nie denerwuj...

 

Wszystkie wpisy