Photoblog.pl

Załóż konto

A&R&A&A 

2021/06/21   

 

« następne   poprzednie »

Jak cieszyłam się na wakacje tak teraz myślę, że to nie będzie łatwe i to nie do końca chyba na moje marne siły...

Ala wczoraj dalej jak i w piatek wieczór czy sobotę noc narzekała na ból brzucha. Wczoraj już mówię dosyć za daleko do poniedziałku i musze już zadziałać więc wzięłam Ją rano i pojechałam na pomoc nocno weekendową. Tam zazwyczaj średnio pomagają, ale nie ma innego wyjścia, a prosto na sor też nie chciałam...

Młoda i bardzo miła Pani doktor była. Podotykala Ali brzuszek i uznała, że napewno nie wyrostek lub tym podobne także do szpitala nie trzeba. Ulga. Jednak ciezko stwierdzić co to bo ani wymiotowala czy biegunki lub gorączki więc nie wirus. Diagnoza Pani dr to jakaś infekcja w jelitach. Dała recepte na lek. Kazała pić dużo i nie zmuszać do jedzenia. Powiedziała, że dobrym pomysłem jest zrobienie badań moczu.

W dzien jak i wcześniej jak ręką objął.

Póki co obserwuje i patrze czy się budzi z płaczem czy nie. I oby nie... niech śpi i te już dwie dawki tego leku pomogły.

Tak czy siak rano biore wioze mocz i poproszę jeszcze o skierowanie na usg brzucha. Jak np nie dadzą i tak zrobię jakoś prywatnie. Wolę przebadać mieć jakieś wyniki i później pojechać do pediatry skonsultować.

Jakby tego było mało Adrian wczoraj wieczorem w domu biegł i uderzył buzia o płytki. Zaczęła lecieć krew... z przedniego dziąsła nad jedynką. No a najgorsze zobaczyć nie da. Chyba się nie rusza, ale niedawno obudził się i płacz i pokazuje na to miejsce.

Mi już ręce opadają.

A tu zaraz jechać tak daleko od domu i na tydzień. I co jak znów jakieś bóle się pojawią lub z tym zębem coś nie tak... a do dentysty nawet prywatnie się dostać to masakra jakaś. Poza tym On i tak nie pokaże tego komuś obcemu jak mi nawet nie chcę.

Ja naprawde już się załamuje. Już nie wiem co i jak robić, żeby ulżyć w bólu. Pakować te leki też ile można.

Jest 2, a ja już tak zaczęłam o tym wszystkim rozmyślać, że glowa rozbolała i chyba nie zasnę...

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis inezz18

 

Humor siadł

 

Stan irytacji

 

Był dzielny

 

Dosyć czekania

 

Strach

 

Miła niedziela

 

Taka normalność

 

Wszystkie wpisy