Photoblog.pl

Załóż konto

A&R&A&A 

2020/11/24   

 

« następne   poprzednie »

Oto Nasz list do Mikołaja. Konkursowy. I z tym konkursem to ubaw. Tylko dla Naszej wsi więc mamy, których dzieci chodzą do przedszkola, ale są ze wsi na około Naszej się bulwersują. I dziwić się i nie. Też byłoby mi przykro na Ich miejscu, ale to Nasze koło wymyśliło konkurs więc same ustalaly zasady. Po drugie niby jest na wrzucanie listow 5 dni, ale tak naprawdę dwa bo pudełko stoi w korytarzu punktu gdzie jest przychodnia i oddział banku a tam drzwi otwarte tylko wtorek i piątek. Weszłam dziś z rana przed 8, a tam pudełeczko małe, a otwór taki, ze ledwo wepchalam tam list. Po mnie szła Pani z dwoma listami zwinietymi w rulony i na bank nie wcisnęła tak.

Dzień prac przy ocieplaniu nr 7. Czuć że to już koniec. 3 ściany zrobione na gotowo. Ten biały klej serio sprawił, że dom wygląda jak pomalowany i jest piękny. Jak już będzie ogarnięte wokoło cykne fotke i pokaże. Panowie umyli mi nawet okna po odklejeniu folii :D ale i tak umyje je po swojemu jutro haha. Na konoec dnia z 3 stron rozebrali rusztowania. Parapety obsadzone. Została jedna strona najtrudniejsza i będzie koniec. Przeczuwam, że do końca tygodnia może. A okazało się, że Nasza ekipa od ocieplen robi też schody. Rafał pokazał mi zdjęcia. Bo kolejne będą właśnie schody wewnętrzne. I może już niedługo. Także trzeba nad nimi myśleć jakie, jaki kolor, jaka balustrada. Oczywiście ja w głowie mam już pewne koncepcje. Także nie mogę się doczekać.

Jutro dzień misia i ciekawe co Nasze dzieci będą ciekawego mieć w przedszkolu. Ala się bardzo cieszy na taki dzień.

2 komentarze
perhaps26 - 24/11/2020 21:55:07 z telefonu komórkowego
U nas można ubrać coś z misiem albo zabrać książki o misiach :) pluszaki z powodu covid odpadają. Znalazlysmy aż 4 książeczki o misiach w naszej biblioteczce więc Lena zadowolona że zaniesie jutro ;)
inezz18 - 24/11/2020 22:28:49 z telefonu komórkowego
U Nas nie było nic z takich pomysłów oprócz ubrania się na brązowo. Ale widzę właśnie że co przedszkole to inny fajny pomysł. U mojej siostry np mają zanieść lubisie każde dziecko. Także udanego dnia misia ;)

Najnowsze wpisy

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wpis inezz18

 

Wszystkie wpisy