Photoblog.pl

Załóż konto
Wyświetleń: 119

Jak to ktoś mi powiedział, nie mogę być jedynym wykonującym kroki. To zadziwiające jak kilka dni temu miłość sprawiała, że mogłem wszystko, a teraz nie zrobię już nic. Odpuszczam sobie. Już nigdy nie zawalczę, nigdy się nie odezwę. Łączy nas tylko krótki kwartał, który jest przeszłością, a ja pogrzebałem przeszłość. Chcę żyć, ale całkowicie bez niej. Nie chcę, aby kiedykolwiek znowu pojawiła się w moim życiu, bo jest w nim miejsce dla kogoś innego. Zdałem sobie sprawę, że po tym, jak wykonałem mocny krok do przodu, aby pochwycić jej ramiona, to musiałem się prosić o każde muśnięcie. Nie będę klęczał na ziarnku grochu i miał nadzieję na to, że przerwie moją karę. Nie pozwolę na takie traktowanie mnie. I zdałem sobie sprawę z tego, że już nie oglądam się za siebie z nadzieją, że może gdzieś tam będzie. Tak jak mówiłem wcześniej, przyjdzie dzień, gdy będę należał do kogoś, ale nie do niej, a ona zapłacze. Lub nie. To nie zmieni faktu, że nie jestem i nie będę jej. Przebudziłem się i zdałem sobie sprawę z tego, że nic nie czuję, gdy myślę o niej. Wyczerpałem wszystkie swoje siły i nie podejmę dalszej walki, bo już nie chcę. To koniec. Definitywny. Straciłaś mnie na zawsze. Nieodwołalnie.

 

I'd rather be alone than build a broken home.
Been holding onto you like I could never let you go.
Say what you wanna say,
Show what you never show,
Let's be honest here and say what we already know.
Your heart is somewhere else, it's not like I couldn't tell.
Can't give you all my love when I don't even love myself.
Trapped in each others arms, we got the best of us,
We keep each other warm, but we both know it's not enough.

 

https://open.spotify.com/track/2iqu01wo9MOep6qPsGvkdB

 

Ale różnica jest taka... że ja siebie kocham. Kocham siebie mocno i nie pozwolę, aby stała mi się krzywda, bo ja po prostu nie zasługuję na ból! Krzyczałem, płakałem, nie spałem. Nie pozwolę na to, aby jakiekolwiek uczucie lub osoba mnie wyniszczały. Jestem wart dużo więcej niż bycie chodzącą depresją. Miłość mnie nie uleczy, ale trzyma moją dłoń na drodze ku uzdrowieniu. Zasługuję na szczęście. I na kogoś innego.

~mona I słusznie, nareszcie. Żadna Kobieta nie jest tego warta, żeby czuć tylko ból. Cieszę się, że wybrałeś kogoś stukrotnie lepszego! <3
22/11/2020 19:49:07