>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 10 LISTOPADA 2018 , exif
271
Dodano: 10 LISTOPADA 2018

    W styczniu był Gdańsk, teraz Gdynia. Pomimo wyniku naprawdę było sympatycznie. I to zasługa Andersona. Miła rozmowa, śmieszki, zdjęcia... Pierwsze zwycięstwo Arki, nie to, że nie fajnie było je zobaczyć,  tylko akurat z Kaliszem? Nie jest dobrze...

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika iimbiirek.

Informacje o iimbiirek


Inni zdjęcia: :* pattusia91gd:* pattusia91gdPierwsze foto pattusia91gd:) dorcia2700Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12