Photoblog.pl

Załóż konto

HUNDREAD PHOTOGRAPHY 

hundread

hundread

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Na co dzień zajmuję się pracą, jestem elektromechanikiem przemysłowym w fabryce słodyczy. Moim hobbym jest przede wszystkim muzyka oraz fotografia. Uczę się gry na gitarze elektrycznej, a niedługo dojdzie do tego jeszcze akustyk. Fotografią zajmuję się w sumie od niedawna, bo niecały rok, jednakże mam już na posiadaniu studio fotograficzne oraz całkiem pokaźne portfolio.
Za sesje jak na razie nie pobieram opłat oraz jestem zdania, że każdemu należy dać szansę na piękne zdjęcia - więc jeżeli poczujesz się na siłach, napisz do mnie śmiało i zapytaj o sesję, ja naprawdę nie gryzę. ;)

Jestem tolerancyjny wobec muzyki, jedynie disco polo i reggae mi strasznie nie wchodzą. Najlepiej odnajduję się w takich gatunkach jak rap, rock, metal. Poza tym straszny ze mnie leń (choć ostatnio zadziwiam nawet samego siebie!), nad retuszem zdjęć leżę i kwiczę (so sad), zawsze zmulony i strasznie pogodny, czasem wredny.

Cały ja, po prostu!


Czym się zajmuję?
Fotografia, Muzyka, Praca, Leniuchowanie

O moich zdjęciach

W Każdym zdjęciu staram się odnaleźć jakieś piękno, zawsze dbam o dobry nastrój w trakcie przebiegania sesji, mimo lenistwa, to jest jedna z niewielu rzeczy, na której naprawdę się skupiam, dbam o każdy szczegół i robię to naprawdę starannie.

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

27h bez snu.

 

Powrót.

 

#16 Gdzie jest... EMO

 

#15 Karzełek

 

#14 Paszoł won!

 

#13 Wololo

 

#12 Ciężko, oj ciężko.

 

#12 Failed

 

Wszystkie wpisy