Photoblog.pl

Załóż konto

Wpis hopeneverdie

Ludzie myślą, że bratnia dusza to twoje idealne dopasowanie i tego właśnie każdy chce. Jednak prawdziwa bratnia dusza jest twoim lustrem, osobą pokazującą ci wszystko co cię hamuje, osobą która sprowadza twą uwagę na ciebie abyś mógł zmienić swe życie. Prawdziwa bratnia dusza jest prawdopodobnie najważniejszą osobą jaką kiedykolwiek spotkasz, ponieważ wyburzy ona twe ściany i plaśnie cię abyś się przebudził. Celem bratniej duszy jest tobą wstrząsnąć, rozszarpać trochę twoje Ego, ukazać ci twe przeszkody i uzależnienia, złamać ci serce aby się otworzyło na wpuszczenie nowego światła, uczynić cię tak bardzo poza kontrolą, abyś transformował swe życie.

Wpis hopeneverdie

Jesiennie. 

 

Może cię pojmam i koszmar ci zrobię, żeby się przyśnić?

Wpis hopeneverdie

Ostatni dzień sierpnia.

Wpis hopeneverdie

Zgubiłam swój upór, radość i nikłą nadzieję. Nie wiem w którym momencie. Nie wiem gdzie to odnaleźć. Nie wiem co zrobić.

Wpis hopeneverdie

Postaraj się uwolnić od negatywnych ludzi. Pozwól odejść tym, którzy już odeszli. Daj tym, których nie znasz równie szanse. Okazuj wszystkim szacunek i dobro. Akceptuj ludzi takimi jakimi są. Zachęcaj i wspieraj innych. Bądź doskonały w swojej niedoskonałości. Rób małe rzeczy dla innych codziennie. Zawsze bądź lojalny. Utrzymuj lepszy kontakt z ludźmi na których Ci zależy. Dotrzymuj obietnic i mów prawdę. Dawaj to co chcesz otrzymywać. Mów co uważasz i uważaj co mówisz. Pozwól innym podejmować swoje decyzje. Mów trochę mniej i słuchaj o wiele więcej. Odpuść małostkowe sprzeczki. Dbaj o swój związek sam ze sobą. Zwracaj uwagę no to kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem. Ignoruj niekonstruktywne i raniące komentarze. Życie nie jest bajką więc zawsze bądź gotowy do walki, ale jej nie wszczynaj.

Wpis hopeneverdie

Każdy człowiek jest pod pewnym względem jak wszyscy ludzie, jak niektórzy inni ludzie i jak nikt poza nim. 

Wpis hopeneverdie

 

 

Moje słowa spływają prosto Twoich ust, staram się zachować spokój, kiedy się tak uśmiechasz i mówisz to wszystko, o czym myślę. O rety! Jestem taka sama jak Ty.

Więc chcę wiedzieć, co czujesz.

 

Wpis hopeneverdie

Well I'd never want to see you unhappy...

Wpis hopeneverdie

Nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku.

Wpis hopeneverdie

That's my really reason for life

-

"Przychodzą w życiu takie momenty, że przytrafia nam się coś na co bardzo długo czekaliśmy. Szczególnie jeśli nie my to znaleźliśmy, ale to odnalazło nas. Staje się to powodem dla którego mamy ochotę rano wstać. Nie obchodzi nas praca, znajomi, nie potrzebujemy zajmować się niczym innym, czasem nawet zapominamy jeść. Pochłania to całe nasze życie, a gdy nagle się to kończy jedyne co potrafimy powiedzieć to 'ku*wa, nie wierzę!'."

Wpis hopeneverdie

Snowgirl.

Wpis hopeneverdie

Są rzeczy ważne i ważniejsze. I najcenniejsze...

Wpis hopeneverdie

A Ciebie znowu nie ma kiedy Cię potrzebuję. Po raz kolejny odłożę tą rozmowę na później. Sama ze sobą rozwiąże ten problem.

Wpis hopeneverdie

 

 

Największy błąd w życiu to ciągle się bać, że popełnisz błąd.

Wpis hopeneverdie

 

 

Najlepszych ludzi formują popełnione błędy.