Photoblog.pl

Załóż konto

MŁODE WILKI 

2014/03/09   

Polska

« następne   poprzednie »
Polska

Właśnie wróciliśmy z godzinnego spaceru. Tutaj, w Angli już można spokojnie chodzić bez kurtek, a nawet w krótkich spodenkach. Teraz piję sobie herbatę i zajadam różne słodkości, a zachwilkę usiąde do książki , którą dostałam od Siostry mej na gwaizdkę :) 


Sprawy między mną a B.  się uspokoiły lub zostały zamiecione pod dywan, jak kto woli. W każdym bądź razie nie wracamy do temtu który sprawił, że nasz urlop zakłóciła lekka burza z piorunami. 

Teraz cięzko będzie się zmobilizować do ciężkiej pracy. Ale trzeba, bo do spełnienia marzeń już niedaleka droga :) To stawia na nogi.  

2 komentarze
ana - 09/03/2014 23:56:52
Jakby nie można było zamieść pod dywan od razu... tylko se urlop psuć. Mam nadzieję, że książka fajna, w maju se ją zabiorę od Ciebie do poczytania. zastanawiam się czy sobie też nie założyć bloga z moimi wytworami, może zmobilizuje mnie to do tworzenia bądź odtwarzania. Zrobiłam kartki (dwie) na wielkanoc ale zajęły mi one dwa wieczory i w trakcie przeleciały trzy odcinki seriali:) ale są ładne:) U nas świeci słonko ale jeszcze wieje jak cholera. Czas spać bo znowu się nie wyśpię:(
hondablackcat - 11/03/2014 9:47:42
Załóż Siostra to będzie mi raźniej :)

Najnowsze wpisy

.75.

 

.74.

 

.73.

 

.72.

 

.71.

 

.70.

 

.69.

 

.68.

 

Wszystkie wpisy