Photoblog.pl

Załóż konto

Give Your Heart a Break 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/httpd/photoblog.pl.webapp/releases/20190314095331/show/show_profil.php on line 69
hitxthexlights

hitxthexlights

  • Zagranica
  • Ostatnio online 19 March 2013
  • Dołączył 12 July 2012
  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Selena Gomez (ur. 22 lipca 1992) – amerykańska aktorka i wokalistka, która zasłynęła rolą Alex Russo w wyróżnionym nagrodą Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place. Od tego czasu Gomez wystąpiła w szeregu filmów telewizyjnych, włączając w to Kopciuszek: Roztańczona historia, Czarodzieje z Waverly Place: Film i Program ochrony Księżniczek, a także zadebiutowała w pełnometrażowym filmie kinowym – Ramona i Beezus.

Kariera Gomez obejmuje również aktywność muzyczną. Selena jest założycielką i wokalistką grupy Selena Gomez & the Scene, która dotychczas wydała trzy albumy studyjne: Kiss & Tell, A Year Without Rain oraz When the Sun Goes Down; wszystkie uzyskały statusy złotych płyt w Stanach Zjednoczonych za sprzedaż powyżej 500 tysięcy egzemplarzy. Do najpopularniejszych utworów formacji należą m.in.: "Naturally", "Who Says" i "Love You Like a Love Song" – każdy z nich rozszedł się na rynku amerykańskim w liczbie ponad miliona kopii, uzyskując platynowy status według RIAA.

W 2008 roku Selena Gomez została odznaczona honorowym tytułem Ambasadora Dobrej Woli UNICEF, stając się jednocześnie najmłodszym członkiem tego gremium.


Selena Gomez urodziła się w Grand Prairie, w stanie Teksas. Rodzice nadali jej te imię na cześć wokalistki Seleny, jednej z największych gwiazd muzyki Tejano na świecie. Matka Gomez, była aktorka teatralna Amanda Dawn "Mandy" Teefey (nazwisko rodowe: Cornett), ma włoskie korzenie, zaś jej ojciec, Ricardo Joela Gomez, ma pochodzenie meksykańskie. Rodzice Seleny rozwiedli się, gdy ta miała pięć lat; Gomez była w konsekwencji wychowywana przez swoją pracującą matkę. W 2006 roku Mandy ponownie wyszła za mąż, za Briana Teefeya.

W wywiadzie, który w 2009 roku udzieliła magazynowi People, Gomez przyznała, że zainteresowanie aktorstwem zrodziło się u niej, gdy obserwowała, jak jej matka przygotowywała się do swoich produkcji teatralnych. W maju 2010 roku Selena otrzymała dyplom ukończenia szkoły średniej na drodze edukacji domowej.

27 lutego 2011 roku Selena Gomez pojawiła się na Oscarowym przyjęciu magazynu Vanity Fair w towarzystwie kanadyjskiego wokalisty Justina Biebera, potwierdzając jednocześnie trwające od miesięcy spekulacje o romantycznych relacjach tej dwójki. Od tego czasu związek Seleny i Justina przyciąga uwagę mediów z całego świata.

Gomez jest właścicielką sześciu psów ratowniczych i określa samą siebie mianem "wielkiej miłośniczki zwierząt".
Czym się zajmuję?
Selena jest aktorką oraz piosenkarką.
Występuje z grupą Selena Gomez & The
Scene.

O moich zdjęciach

Zdjęcia pochodzą z facebooka Seleny oraz selena-gomez.pl
Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

59.

 

58.

 

57.

 

56.

 

55

 

54

 

53

 

52.

 

Wszystkie wpisy