>
strach sie bać? nie...to tylko ja!
ferie dobiegły końca...a ja wróciłam z Białki. Było naprawde cudownie;*
pobudka butelką wody od przjaznego i dawida, narty!! tak właśnie. Oh jak my jechamy!! i instruktor!! i wyciag z któego nauczyłam sie schodzić;p i nocne spcaery po pokojach i 5 wolnych pod rząd.
a i no wałsnie Słowacja!! i Zakopiec!!;p hihi.
i to co ważne.
widzicie zdjątko? podczas troche złamanego humoru nałożyłam maseczke;) i jak?
a tak na serio....to świeżość była przez 5 minut a potem już nic nie było;p
kiepskie są maseczki.
już tęsknie ;***
nowina...ide do WOJSKA! pytajcie Ady...ide!!1 wojsko jest fajnie.
SZEREGOWIEC Paula;)