>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 30 STYCZNIA 2009 , exif
73
Dodano: 30 STYCZNIA 2009

spa?

strach sie bać? nie...to tylko ja!

ferie dobiegły końca...a ja wróciłam z Białki. Było naprawde cudownie;*

pobudka butelką wody od przjaznego i dawida, narty!! tak właśnie. Oh jak my jechamy!! i instruktor!! i wyciag z któego nauczyłam sie schodzić;p i nocne spcaery po pokojach i 5 wolnych pod rząd.

a i no wałsnie Słowacja!! i Zakopiec!!;p hihi.

i to co ważne.

widzicie zdjątko? podczas troche złamanego humoru nałożyłam maseczke;) i jak?

a tak na serio....to świeżość była przez 5 minut a potem już nic nie było;p

kiepskie są maseczki.

już tęsknie ;***

nowina...ide do WOJSKA! pytajcie Ady...ide!!1 wojsko jest fajnie.

SZEREGOWIEC Paula;)

Komentarze

hipppisek piękna;p
13/02/2009 21:53:19
skrywanemarzenia Jeju...
to ty??????^^
11/02/2009 22:27:25
hipppisek o to ja pod wpływem maseczki nawilżającej, któa działa tylko kilka chwil;)
01/02/2009 13:01:47
~anarchiazja hej dodaje do znajomych:) coś się tak wykremowała?
31/01/2009 23:20:57
~micia oj lusia lusia ... i tak cie lubie ;p pozdro :)
31/01/2009 23:16:41
nemoooooo miciuś...no co ty!! ja będe generałem!! :D
31/01/2009 14:47:56
~micia oj lepiej nie idz nie idz bo to wcale nie jest fajne kiedy musisz mordowac biedne i glodne dzieci i matki bo taki ci rozkaz wydal general od polocenia z gory ... a zdjecie "smerfastyczne" :D
31/01/2009 13:18:52
asioowa Ojooj:D
31/01/2009 10:02:32