>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 26 GRUDNIA 2008 , exif
58
Dodano: 26 GRUDNIA 2008

koniec rozdziału....

 

 cos sie skończyło i zaczyna i dobrze.

 

[nie lubie aniołków]

Komentarze

~piesczarownicy1 Dlaczego nie lubisz aniołków? ;/
29/12/2008 13:52:35
~fircu ambitna notka..=D
27/12/2008 18:35:53