>
był sobie zjazd swe;) fajnie było? może..
była sobie szkoła=/ jest? może
była sobie Lusia=/ jest? nie!
nie ma Lusi, nie bedzie, nie wróci, nie może, nie umie...
teraz jest ERA była sobie Paula;) jest? tak
zmiania sie zycie, otocznie, wszystko...
bo on...to przez niego! i dobrze!
mićka śmieje sie z książki;p;p
a TE DNI DWA BYłY FAJNE;P;P
mićka, sawczenko, gosia, i bochn;p;p
a i jest kara;/;/
kocha nadal...
Inni zdjęcia: :) pattusia91gd:* pattusia91gdWkjsnsns niedlakazdego88cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35