>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 15 LISTOPADA 2008
59
Dodano: 15 LISTOPADA 2008

good girl gone black way...

był sobie zjazd swe;) fajnie było? może..

była sobie szkoła=/ jest? może

była sobie Lusia=/ jest? nie!

nie ma Lusi, nie bedzie, nie wróci, nie może, nie umie...

teraz jest ERA była sobie Paula;) jest? tak

 

zmiania sie zycie, otocznie, wszystko...

bo on...to przez niego! i dobrze!

 

 

mićka śmieje sie z książki;p;p

 

a TE DNI DWA BYłY FAJNE;P;P

mićka, sawczenko, gosia, i bochn;p;p

 

 

a i jest kara;/;/

 

 

 

kocha nadal...

Komentarze

~nika no to będzie paula ^^
16/11/2008 13:51:12