>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 2 LISTOPADA 2008 , exif
57
Dodano: 2 LISTOPADA 2008

...ważne by isc w strone śwaitła...

ta...ale ja poszłam tam gdzie ciemno i skręciłam w ślepa uliczke?

nie to nie ta bajka 

 żyłam sobie pewna Lusia...

i co było dalej??

nadal żyje...

 

  heh..tak.

 Dawno mnie nie było, ale wiecie, nauka, one, ono, on, jedzenie i herbata

(jeszcze raz) cyanamonowa wymiata:)

i moje urodziny.

taaa..fajnie było 

 i oczywiście moja pasja...ksiązki, dokładnie fanatstyka 

bo B.M nie licze bo i tak go kocham oh odżyj!!

ale własnie...czytam duzo bo lubie.

 I chce sie zabrać do ksiązki '' Zew księzyca'' -dzieki ciocia 

ale jak to ja...chce ale nie moge.

kasiżka z typu siądz tam gdzie cicho i pij hot chocolate:):) / wtedy czytaj

z tym....cicho było i nadal będzie....(fakt nie do książki...)

 a hot ch...jak wypije 2 to wariuje... a herbata tylko z nimi:)

więc by sie zebradź, trza duzo pracy:)

 a poza tym czeka jeszcze ''taniec nad przepaścia'', ''latarnik'', ''wywiad z wampirem''

 i chyba H.P zaczne kiedyś

bez h.P daje sobie 2 tygodnie, bo zjazd bezie, a ja musze potem odespać, ...już za 5 dni 

a i wiecie co...mam go na szafie.

 Tak Bob Marley wisi na szafie'' Three little birds...''  słucham  w tej chwili...

a foto Bochenciu zrobiła. Bawiła sie w artstkę

ale  ładnie wyszło... obejrzyjacie horror ''Posłańcy''

całkiem fajny:)

tyle...

....''zapal świeczke, za tych których zabrał los...''

[*][*][*]

Komentarze

martyna1313 Ostatnio sama się sobie dziwię bo zaczęło mi się reggea podobać. Ja też ostatnio sporo czytam, wzięło mnie na książki o Chinach xD .
04/11/2008 18:10:22