Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/07/17   

Po konwencie

« następne   poprzednie »
Po konwencie

Konwent pod względem zacieszu z ludzi był dobry, spędziłam 4 dni z moją Ukochaną,były z dwie dramy ale skończyły się tak szybko jak zaczęły,bo nie umiem się na nią wściekać a czasem by się przydało ale nie umiem gdy tak patrzy..Po konwencie znów zjebałam jedną rzecz,powiedziałam coś czego nie powinnam,znów bym ją straciła przez własną głupotę i gdyby nie to,że ona mnie kocha tak bardzo że mi wybaczyła to pewnie trzeba byłoby się składać na nasze pogrzeby. 

Ale jest już dobrze, ona jest wspaniała i widzę ją przez chociaż na 5 minut w przyszły piątek, strasznie się cieszę że znów zobaczę najpiękniejszą istotę jaka chodzi po ziemi.

 

Ale miało być konwentowo bo o Kocie to ja mogłabym pisać eposy. ^^"

Pilnowanie kolejki przed konwentem która,na litość Stwórcy, zaczęła ustawiać się o 8 rano a wpuszczaliśmy o 16, była ciekawą zabawą. Jedna osoba stwierdziła że sobie przebiegnie by dostać się do środka,zgadnijcie kto ją zawrócił na koniec kolejki <3

Moje dyżury były dość pocieszne,nie było jakiś niemiłych sytuacji prócz mamusi jednej z konwentowiczek która chciała zostać z córeczką więc chciała kupić wejściówkę a akurat mi system padł i mi go naprawiali więc była oburzona jak cholera. Jeszcze pretensje czemu tak drogo. Ja jebię,co za ludzie. A syf po konwencie był nie z tej ziemi. Ja po sprzątaniu jednej łazienki musiałam się położyć bo mi było niedobrze i usnęłam na godzinę. Ale ogółem to jakoś przeżyłam jeśli chodzi o cały konwent. 

Ludzie,ogarnijcie się, bo potem jak ludziom ma chcieć robić jakikolwiek konwent skoro konwentowicze zostawiają syf,brud i w dodatku są chamscy ponad miarę?

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika himitsusama.
kyuu  - 17/07/2013 11:28:50
Nyaaa!
Ludzie myślą, że skoro to nie ich, to wolno robić syf.
himitsusama - 18/07/2013 9:23:27
Może. Ale to kiedyś się źle skończy.

Najnowsze wpisy

Uzewnętrznij się!

 

And who you are to judge me?

 

Hapi

 

Przemyślenia

 

I will never look back!

 

Always Look On The Bright Side

 

Fajnie jest mieć wszystko

 

Powoli do przodu

 

Wszystkie wpisy