Photoblog.pl

Załóż konto

my other world.. 

2017/07/26   

 

« następne   poprzednie »

Urodziny. Długo oczekiwany dzień u większości osób. Czczenie tego, że jest się znów o rok starszym. A mnie nie ucieszył ten dzień. Dlaczego? Może dlatego, że przez cały czas analizowałam wydarzenia przykre i dobre, które spotkały mnie przez ten bardzo burzliwy rok. Przechodziłam przez wiele trudnych chwil, które rozdarły mnie emocjonalnie. Wyciągnęłam mnóstwo wniosków, które mam nadzieję pomogą mi przetrwać nadchodzący czas. 

Wiem już, że nie zaufam nikomu, że nie otworzę się przed nowo poznaną osobą. Wiem też, że nie ofiaruję całej siebie, tej prawdziwej, wrażliwej, szczerej i zachwianej Oli. Byłam naiwna. Wierzyłam, ufałam, poświęcałam się do granic możliwości i co otrzymałam w zamian? Straciłam cały świat, który starałam się budować najlepiej jak potrafiłam. Odeszła cząstka mnie. Zostawiła mnie tak po prostu, zadając ból, a także cierpienie, które odcisnęło piętno na duszy i pokruszonym sercu. Mimo obaw i niepewności przetrwałam tę próbę. Choć mój kręgosłup emocjonalny wisi na włosku i jedna porażka może go złamać - powoli wstaję. Jestem wdzięczna i z tego miejsca pragnę podziękować przyjaciołom, którzy byli przy mnie. Wspierali i za szmaty ciągnęli ku górze. Jesteście wielcy. 

Wiele też się nauczyłam. Jak poradzić sobie z samotnością, jak doceniać to co daje mi ten przeklęty świat, jak dziękować, jak troszczyć się o drugiego człowieka i jak okazywać uczucia, które gdzieś z wiadomych mi już przyczyn głęboko uśpione czekały na odpowiednią osobę. Kocham Cię Natt.

Spełniłam marzenie. Stanęłam na scenie. Wylałam wszystkie swoje myśli w utworach, nad którymi pracowałam od ponad roku. Nie wierzyłam, że to zrobię, jednak udało się! Ktoś uwierzył we mnie i ja w tym samym momencie uwierzyłam, że potrafię. To był niewątpliwie najpiękniejszy dzień w moim życiu. Emocje i uczucia wylały się z mojego serca. Dziękuję wspaniałej publiczności, za ciepłe przyjęcie i mega zabawę! 

Wiem, że jeszcze wiele pracy przede mną nad samą sobą. Nie będzie to prosta droga, ale czuję, że nie jestem na tej drodze sama i drogowskazy poprowadzą mnie do mety. A metą jest szczęście. Chcę być szczęśliwa i dam sobie szansę. Nie zaprzepaszczę jej kolejny raz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

24 lata.

 

Wpis heybells

 

Wpis heybells

 

Wpis heybells

 

Wpis heybells

 

Wpis heybells

 

Wpis heybells

 

Wpis heybells

 

Wszystkie wpisy