Photoblog.pl

Załóż konto

...:::.FLAWLESS VICTORY.::... 

henesssy

AVI, 15 lat

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Dablica poprostu anielska!! Jedną nogą na ziemi reszta w chmurach....

" Mała MI: wredna sucz , która tylko patrzy by komuś dopiec. Złośliwa, czasem nieco agresywna indywidualistka. Mówi to, co myśli i robi to, co chce. Mimo to, ma bardzo pozytywny stosunek do życia"

A tak naprawdę jestem kobietą o duszy artystycznej. Zarówno jak sama fotografuje inspiruje się swoimi emocjami, a pozując do zdjęć próbuję oprócz ciała 'sprzedać' także duszę. Jestem niepoprawną marzycielką, która ponad wszystko na pierwszym miejscu stawia miłość. Selekcjonuję moich partnerów i szukam tego jedynego, niepowtarzalnego, z najwyszej półki osobnika. Bo przecież to tylko miłość jest wieczna, ona daje nam pawera do dalszego działania. A ja czekam aż znajdę swoją spokojną przystań.

Tak po za tym jastem od 2 lat modelka co juz w/w
Fotografią zajmuję się ok 3 lat. Jest moim hobby, moją pasją ale najwiekszą moją pasją, miłością są konie. Mimo że próbowałam już niejeździć konno nie potrafie bez nich żyć. To one dają mi jak narazie najwięcej szczęścia.W wolnych chwilach [a ostatnio jest ich co raz mniej] spotykam się z przyjaciółmi. Co do przyjaciół ostatnio zrobiłam selekcje, możę to brzydko brzmi, ale musiałam pozbyć się tych fałszywych.

[Skoro świat zrobił ze mnie dziwkę, ja zrobie z niego burdel]

Co ja mogę jeszcze napisać? Słucham wszystkiego po trochu od disco przez pop, alternatyvną, rocka aż po trance, techno. Najbardziej cenie sobie Armina Van Buurena, Lady Gage, 3 Doors Down, A. Chylińską, Tiesto, Poul'a Van Dyk'a, Linkin Park'a, Green Day, Scorpions, Vay'e Con Dios, Celindie Dion, Dode.

Jako modelka cenie sobie Claudie Schiffer, Heidi Klum, Kate Moss, Linda Evangelista.

Jeżeli nadarzyła by się okazja zrobienia kariery jako modelka, nie wykluczam że inaczej potoczy się moje życie... choć szanse są.

Marzy mi się sesja w kalendarzu Pirelli, albo u naszego poznańskiego fotografa Macieja Mańkowskiego.

Jeśli chcecie coś wiedzieć piszcie. Również z miłą chęcią pomogę w modelingu ;)


Czym się zajmuję?
/Modelingiem/Fotomodelingiem/Fotografią/

O moich zdjęciach

Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.

________________________________________________________

Na tym fotoblożku oddaję kawałek siebie, przedstawiam swoją twórczośc i emocje. Przekazuje Wam co jest dla mnie najcenniejsze, a poprzez to 'wpuszczam' Was do mojego życia ;)

Dyskusje na forum

Mój sprzęt fotograficzny

Moje miejsca w sieci

Najnowsze wpisy

Wpis henesssy

 

Karma?

 

2019/2020

 

Sunset

 

Podsumowanie 2018

 

Ukraina Dramat

 

Come Back

 

#Ecipse2015

 

Wszystkie wpisy