Photoblog.pl

Załóż konto

the next issue 

2009/09/23   

 

« następne   poprzednie »

Jak tak popatrzę i pomyślę, to refleksje nadchodzą bardzo szybko.

 

Dziś komórka niezawodnie przypomniała mi o trzecich urodzinach tego photobloga. Nie ma zdjęcia z tortem. Tatuś tym razem nie postarał się.

 

Refleksje nadchodzą bardzo szybko. Kiedy wczoraj obczajałem, ile niewtajemniczona osoba może wyciągnąć z tego pb, doszedłem do wniosku, że niewiele. I oto chodzi. Jesteś wtajemniczony, rozumiesz. Nie rozumiesz, nie jesteś wtajemniczony. Proste. I trudne. Bo może w kluczu napisali, że tylko ja jestem wtajemniczony. Kto wie.

 

Refleksje nadchodzą bardzo szybko. Zdefiniuj "bycie sobą". Ja nie potrafię. Czy jestem sobą? Nie mam pojęcia. Czy wtedy jestem sobą? Boję się, że nie-całkiem. Za dużo zostało powiedziane o zepsuciu. I teraz robię wszystko, by go uniknąć. A jednak nie potrafię żyć w bańce bezpieczeństwa. Znajdźmy szaleństwo. Chyba powoli zacząłem go już szukać.

 

Refleksje nadchodzą bardzo szybko. Mam swoją autonomię (nie-do-końca-palestyńską) i w pewnym stopniu czuję się w niej pewnie. Oczywiście, niektóre porty firewalla zostały otwarte. Zastanawia mnie, czy pootwierać i te, do których byłem przez tyle czasu przyzwyczajony. I przez które, powiedzmy sobie szczerze, czasem wchodziła nicość.

 

Refeksje nadchodzą bardzo szybko. Wiele zależy od dnia. Wczoraj była rąbanka. Dziś było super. Zapewne za sprawą podwójnego angielskiego, który to spędziłem w empiku i nad fosą. Możliwą przyczyną jest również fakt, iż popłakałem się ze śmiechu już na drugiej (na cztery) fizyce. Przezabawne wydało mi się, że - w przypadku rozciągania ciała - atomy się ściskają. Haha, ciekawe, czy atomom przyjemnie, jak się ściskają :D

 

Refleksje nadchodzą bardzo szybko. Umiem robić równię i te cuda na kółku, jutro czeka mnie jednak łyżwiarz na krześle obrotowym. I powinno być dobrze.

 

Refleksje nadchodzą bardzo szybko. Patrzę i wiem. Chcę iść na basen ;p

 

Refleksje nadchodzą bardzo szybko. Nowa płyta Basementu jest fajna.

 

Wybór piosenki tygodnia nie nadszedł jednak bardzo szybko. Ale jest. Basement Jaxx - Raindrops.

 

Just like raindrops.
Even though you're a million miles away.

 

Nie dajesz mi zasnąć. To całkiem ciekawe :D

3 komentarze
greenette  - 26/09/2009 23:24:23
mówię..;]
blueeyedsoul1  - 24/09/2009 0:01:06
Refleksje nadchodzą bardzo szybko. Chcę mi się spać. Na dziś fizyki dość. A jutro to będzie raczej łyżwiarz na obrotowym krześle elektrycznym. :x
greenette  - 23/09/2009 22:31:43
powtórzenia maja na celu dodanie refleksyjności utworowi.


Hap Bir... and so on and so on :*


porozmawiajmy.

Najnowsze wpisy

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wszystkie wpisy