Photoblog.pl

Załóż konto

the next issue 

2009/06/05   

 

« następne   poprzednie »

Bo wpieprzę się dosłownie wszędzie...

Ponownie bardzo długo mnie nie było. Nie było, ale kiedy wreszcie się pojawiam, mam do oznajmienia tylko jedno: wakacje!

Co robiłem? Szkołę robiłem. Z lepszym czy gorszym skutkiem. Dwie tróje - ale z chemii i fizyki. Pakiet czwór oraz piątki z matmy, po, przedsiębiorczości oraz włefu. Nie sposób nie pochwalić się też wynikami z egzaminów semestralnych: 17/26 (wcześniej było 21, ale się zmyło - to długa historia) z fizyki, 22/30 z polskiego (tu muszę opowiedzieć więcej. naszą klasę oceniała jj, co zaprocentowało niewielkimi procentami ;p czego nauczył się kordian u papieża? napisałem, że 'upadek znaczenia wiary w oczach kordiana'. dostałem komentarz 'o co tu właściwie chodzi?'. czego nauczył się kordian w londynie? napisałem 'wszystko można sprzedać'. komentarz 'czy o krzesła chodzi'. w pierwszej chwili wyglądało to wszystko jak jeden komentarz: 'o co tu właściwie chodzi? czy o krzesła chodzi?' :D ). No i oczywiście matma. A z egzaminu z matmy: 30/30. Das ist das.

 

Uzależniłem się od royksoppa. last.fm naliczyło, że w ciągu dwóch tygodni słuchałem tego zespołu łącznie 209 razy. nielicząc tych z empetrójki. to chyba lekka przesada. próbuję szukać czegoś nowego. na ruszt idą cuda z selectora, na którego nie pojechałem. ograniczenie - nie mam wciąż karty do mediateki. czekanie na ich urodzinową promocję staje się uciążliwe.

 

O, właśnie się zorientowałem, że nie napisałem o moim palcu. Tak jakoś się stało, że od poniedziałkowego włefu siedzi w bandażu. Wybity. Regeneruje siły. A przydadzą się, bo za 11 dni Impart, a tymczasem mnie nie było na gitarze już ponad miesiąc...

 

Z wątków osobistych, to ich specjalnie nie ma. Przeżyłem kryzys religijny i w zesłanie mocno doświadczyłem, w jaki sposób można odnowić swoje sprawy duchowe w sześć godzin. Niesamowite. Od czasu do czasu martwię się o łysola. Euro 26 nie daje odszkodowania za samobójstwa. I za wybite palce też nie. To apropos poprzedniego akapitu.

 

Komputer działa, jakby nie mógł. Ostatnio pisałem, że to pamięć. W ispocie wymienili ją na nową. Przyszedłem na chatę, włożyłem, nie działała. Następnego dnia sprawdzili w ispocie. Nie działała. Poleciała do serwisu. Nie mogli jej wymienić na miejscu, bo już jedną wymieniłem, a przysługuje mi prawo do tylko jednej wymiany serwisowej w sklepie. W związu z tym mają mi przysłać nową z serwisu. Masakra. A ja wciąż nie wiem, czy komputer nie jest zepsuty. Do końca gwarancji imaca zostało 20 parę dni. Masakra.

 

Uzależniłem się od Dextera. Dwa miesiące temu obejrzałem jeden odcinek i wydało mi się to beznadziejne. Teraz nie mogę przestać tego oglądać. Chodzę spać między 2 a 4 w nocy. Wczoraj skończyłem dexa o 2, ale nie mogłem zasnąć i trochę przeplakatowałem pokój. Zauważyłem, że, w wyniku odklejania niektórych plakatów, ze ścian zaczęła schodzić farba. Nie napawa to optymizmem.

 

Ostatni fajny sen: Byłem na lekcji gry na skrzypcach. Nauczyciel, zamiast smyczkiem, kazał mi grać taką drewnianą łopatką do przewracania kotletów, bo usłyszę więcej dźwięków. Przejechałem tą łopatką po strunach i rzeczywiście usłyszałem całą masę dźwięków i poczułem się taki na nie wrażliwy...

 

Poszedłbym na jakieś zdjęcia. Średnio widzi mi się rola tego mafioza, ale może czasem trzeba nauczyć się uległości wobec koncepcji innych. Myślę, że dobrze by mi to zrobiło.

 

Oprócz tego - był pogrzeb, w którym nie brałem udziału, ale wcale nie polepszył mi humoru. Mamy nowego szefa redakcji w radio. Oraz mnóstwo planów na następne dwa tygodnie, a potem na kolejne dwa mesiące. No i chcę ściąć włosy.

 

Zdjęcie zrobione przez maciejkę młodszą. Piosenki tygodnia nie dam, bo wiadomo, że byłby to Royksopp.

 

Dedykacja dla Deutschlandu. Wróć stamtąd! Tęsknię! Nawet kupię Ci ciniminis! (Aha, znalazłem prezent).

2 komentarze
dreamin - 18/06/2009 17:06:43
a ja myślałam, że plotki już dawno rozeszły się po mieście.
dreamin  - 15/06/2009 20:39:55
chryste, ale się rozpisałeś.

Najnowsze wpisy

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wszystkie wpisy