Photoblog.pl

Załóż konto

the next issue 

2009/05/20   

 

« następne   poprzednie »

idziemy na górę mariackiego ;]

 

Progress bar:

Prąd. Słowacki. Magnetyzm. Indukcja. Ciągi. Logarytmy. Trygonometria.

 

nie mogę patrzeć na matmę. progress bar został zatrzymany do jutra, do godziny ósmej. wtedy to, wraz z chodakiem, rozpoczniemy ostateczne wkuwanie przed sylwestrem. a po egzaminie - wakacje! (nie licząc geografii, fizyki, chemii i paru innych pierdół ;p).

 

wczoraj na fizyce zostałem ogłoszony przez panią prof. mianem ofiary losu, a to z powodu tego, że powiedziałem, że nie uwzględnialiśmy na egzaminie oporu woltomierza, bo był bardzo mały. "jak już myślę, że ten Radoszko rozumie, to ty zawsze musisz wypalić coś takiego!".

 

dzisiaj na fizyce rozbiliśmy boskie układy RL, RC i RL. Na tablicy znalazł się wzór tgą=R/Rc. Po dogłębnej analizie - tradycyjnie jestem opóźniony w przepisywaniu średnio minutę - stwierdziłem, że to nie prawda! tg=Rc/R! Po chwili wewnętrznego niedowierzania we własne siły powiedziałem na głos "ale w tym tangensie jest błąd!". pani prof. spojrzała na tg, patrzyła tak przez jakieś 5 sekund i powiedziała: "masz rację, kotku!".

 

ach, to się nazywa sukces! najpierw ofiara losu, a teraz kotek! tak jest! na cześć tego wydarzenia nowa piosenka tygodnia: Hanna Banaszak- "Żegnaj kotku". Ta jest!

1 komentarz
blueeyedsoul1  - 21/05/2009 16:12:06
Och tak Tereska wymiata.

KOOONNIIEEEEECCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Najnowsze wpisy

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wpis hence

 

Wszystkie wpisy