>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 16 LIPCA 2011 , exif
5208
Dodano: 16 LIPCA 2011

14.

[ja w charakteryzacji na cos a'la Bellatriks Lestrange w gabinecie mamy przed premierą HP7 part 2, 14.07.2011, by tata]

 

Powiem tylko tyle, bo więcej mówić nie trzeba, rozumie się samo przez się, 10 lat minęło, coś sie skończyło, pustka w serduchu, trochę radości, trochę łez, trochę smutku, ale zacytuję...:

 

TO JUŻ KONIEC

 

[*]

 

Dziękuję za uwagę.

Komentarze

~juica a tak : )
12/09/2011 20:22:46
lorichan Dziękujemy pani, Rowling-sama :<
16/07/2011 16:24:01
shiptowreck Uwielbiam to zdjęcie.
I oczywiscie będziemy tęsknić za przygodami młodego magika! <3
16/07/2011 11:48:27

Informacje o harichan


Inni użytkownicy: agak99rafi0226qniakplew453nmatczukwikihot69karoldobredoutchmszwajereklanjiaxi


Inni zdjęcia: Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12Audycja pamietnikpotwora:) dorcia2700:) ns35na skeyparku ns35