>
[ja w charakteryzacji na cos a'la Bellatriks Lestrange w gabinecie mamy przed premierą HP7 part 2, 14.07.2011, by tata]
Powiem tylko tyle, bo więcej mówić nie trzeba, rozumie się samo przez się, 10 lat minęło, coś sie skończyło, pustka w serduchu, trochę radości, trochę łez, trochę smutku, ale zacytuję...:
TO JUŻ KONIEC
[*]
Dziękuję za uwagę.
Inni użytkownicy: agak99rafi0226qniakplew453nmatczukwikihot69karoldobredoutchmszwajereklanjiaxi
Inni zdjęcia: Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12Audycja pamietnikpotwora:) dorcia2700:) ns35na skeyparku ns35