>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 21 MAJA 2009 , exif
47
Dodano: 21 MAJA 2009

łahahahaa xD

Martasowi sie nudzi xD

PODBÓJ BERLIŃCA xDxDxD

Aniołki czarliego ;p

 

Kiedys ten fbl.. dawno dawno temu... Nalezal do mnie, Klu , Bartosza i Romana, ale jakoze po czasie juz sie alo kto nim zajmowal, to usuinelismy.. tzn.. tak msylelismy ;p

a Tu masz siurprajs jednak nie zniknal xD

no to reaktywejszyn na nasza trojke ;p

 

 

POZDRO dla LAPUTEK:*:*:*:*:*

 

 

 

 

BuBu xD

Komentarze

~kluklu no ja...pier..dole.. co to za dałny ;/
jakie mają modry zmasakrowane;/
jakby tir je przejechał xD
moje dupy!!;*
21/05/2009 22:06:29
happyfriends4ever D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
21/05/2009 21:56:09
eloquencyjna Witam. Z góry przepraszam za reklamę. Biorę udział w konkursie na http://www.rozowamalinka.fbl.pl. Aby wygrać muszę zgromadzić jak najwięcej komentarzy pod notką. Liczę na pomoc ;) Wystarczy dodać tylko 1 komentarz.
Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam ;*
21/05/2009 21:55:34