>
łahahahaa xD
Martasowi sie nudzi xD
PODBÓJ BERLIŃCA xDxDxD
Aniołki czarliego ;p
Kiedys ten fbl.. dawno dawno temu... Nalezal do mnie, Klu , Bartosza i Romana, ale jakoze po czasie juz sie alo kto nim zajmowal, to usuinelismy.. tzn.. tak msylelismy ;p
a Tu masz siurprajs jednak nie zniknal xD
no to reaktywejszyn na nasza trojke ;p
POZDRO dla LAPUTEK:*:*:*:*:*
BuBu xD
Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd