Photoblog.pl

Załóż konto

 

gotte

Biskup

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

"Na wiosnę jak co roku miliony amatorów fotografii wychodzą z domu by powtarzać wciąż te same, nudne ujęcia [...] Zapytani, po co to robią, zwykle nie potrafią wskazać powodu"

Andreas Feininger, "Nauka o fotografii"

O moich zdjęciach

Swoją przygodę z fotografią tak na prawdę zaczęłam stosunkowo niedawno. Oczywiście praktycznie od dzieciństwa byłam posiadaczką jakiegoś tam aparatu i robiłam zdjęcia. Jednak prawdziwa fotografia zaczęła się w momencie kiedy
kupiłam lustrzankę . Jakość, wpływ na wszystkie czynniki i efekt końcowy. Nie tak jak przy zdjęciach robionych kompaktem, gdzie później się mówiło, że zdjęcie nie wyszło. Tutaj ja o wszystkim decyduję i tylko do siebie mogę mieć pretensję jak coś nie wychodzi tak jak bym chciała. Fotografia szybko stała się moim hobby, któremu poświęcam każdą wolną chwilę, choć niestety nie mam ich wielu .
Zwykle fotografuję podczas samotnych spacerów . Najbardziej lubię zdjęcia szeroko rozumianej przyrody. Moją wielką pasją stała się także makrofotografia. Uwielbiam przyglądać się z bliska roślinom, owadom, koło których przechodzimy na co dzień nie zwracając na nie uwagi.

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis gotte

 

Wpis gotte

 

Wpis gotte

 

Wpis gotte

 

Wpis gotte

 

Asia

 

Asia

 

Asia

 

Wszystkie wpisy