Photoblog.pl

Załóż konto

 

2021/05/27   

 

« następne   poprzednie »

I teraz nie wiem. Kuć żelazo póki gorące?

Pamiętam jak po szalonej akcji, tego dnia, gdy byłam piekielnie szczęśliwa (jeszcze przed śmiercią Babci), miałam ochotę tam pójść i coś powiedzieć. Wówczas nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu. Ale stwierdziłam, że przyjemności trzeba sobie dozować i rozłożyć to na parę akcji.

Teraz jest mi chu*owo, ale przez to dostrzegam też, jak bardzo życie jest kruche. I dzisiaj mogę sobie wygodnie siedzieć i zastanawiać się, czy zaprosić obcego typa na piwo czy nie, a jutro może mnie je*nąć tir na przejściu jeśli tak się będę czaić. Zastanawiam się czy akcje Biedra mają sens, skoro jeździ autem. Zamiatanie pustyni, hehe. Albo znowu parking. Albo ci tam jeszcze innego wymyślę. I zobaczymy. Czy będzie kolejne "cześć".

Śniło mi się, że się poznaliśmy. Nie pamiętam już w jakich okolicznościach. Sedno jest takie, że byłam zawiedziona, że każde kolejne "cześć" zrodziło się z inicjatywy kogoś z zewnątrz. A nie z mojej. Że to ktoś inny stworzył okazję.

Poza tym, ostatnio zapomniałam wspomnieć o znakach. To dokładnie ten mem "Boże, daj mi znak". I nie, tym razem nie chodzi o symbolikę czy omeny. Normalne znaki drogowe. Jak je zobaczyłam, to zaśmiałam się w głos.

Nie powiem, poczułam ukłucie rozczarowania w weekend. Za to radość moja była wielka, gdy w poniedziałek po pracy zauważyłam, że auto stoi na parkingu :D

 

Minął kolejny tydzień, a spoglądanie na parking podczas powrotu z pracy stało się już rytuałem.

Nastał piątek, a wraz z nim auto :D I banan na ryju. Czułam taki vibe, że po co zwlekać.

Zastanawiałam się nawet, czy tamto "cześć" było faktycznie do mnie, a może do osoby w słuchawce? Zamierzałam to sprawdzić. Zobaczyć, czy tym razem też powie.

Wracając z zakupami, postanowiłam zrobić sobie rundkę rowerem, przez to wróciłam od innej strony. I jeb, akurat idzie xD Wyjeżdżał zaraz za mną, gdy ja wjeżdżałam pod bramę xD Niepokojącym faktem jest to, że nogi miałam jak z waty. Ale to przez to, że to była niespodziewana akcja, prawda? Taka niezaplanowana. Czy niezaplanowany przypadek jest znakiem? Hmm.

Później miałam się spotkać z C. na piwo. Miałam. Wyszłam, ale wróciłam. Przebrałam tylko krótkie spodenki na długie, bo zrobiło się chłodno. Po prostu czułam, że muszę coś zrobić, że szkoda marnować czas.

To był wieczór pierwszego w tym sezonie Lecha z woodstockowej edycji, chodzenia w butach po pokoju, trybu pełnej gotowości, latania od drzwi do drzwi i wyjścia w strategicznym momencie.

Jak najszybsze dostanie się na parking, minięcie koleżanki, od której usłyszałam, że jeszcze raz i kawa :D No i.. ta wiosna co mi jeb*a w ryj. Jestem Bogu wdzięczna za te krzaki xD To była ideolo miejscówka :D I znowu stałam i udawałam, że idę xD Nagrywałam głosówki dla Pani B., taka relacja na żywo. I jeszcze wystraszyłam się jeża, bo myślałam, że to ktoś w zaroślach i wszystko słyszał. Nie potrwało to długo i faktycznie ruszyłam. Znowu mijałam koleżankę, śmiałyśmy się z tej kawy, poszłam dalej i udawałam, że wcale nie widzę, że idzie z naprzeciwka.

Jest kilka metrów przede mną.

I mówi mi CZEŚĆ.

Do mnie.

Ewidentnie.

Tym razem mam już pewność.

Jednocześnie potwierdza się, że wtedy też mówił do mnie. Ja pier*olę.

Typ, na którego zwróciłam uwagę na ulicy, zaczął się ze mną witać. Hehe.

Później zamiast widzieć się z C., gadałam przez nie wiem ile czasu z Panią B. przez telefon, latając po mieście i gestykulując :D Powstało też nowe słowo. Wróciłam do domu i kontynuowałyśmy rozmowę. I to blokowanko xD I pomysł zrealizowany od razu. I teraz sobie czekam kuźwa mać.

Jestem mega zadowolona, jak bardzo naturalnie wyszła ta akcja.

 

Dzisiaj jakiś Pan, przejeżdżający rowerem obok mnie, słuchał z telefonu "November Rain".

Pozamykali przede mną kościoły na klucz.

Poszłam poćwiczyć uśmiechanie się do ludzi.

A teraz idę coś rozrysować.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rFlN9bH3vt8

 

Czy chciałbyś się schować u mnie pod łóżkiem

(...)

A ja nogi z waty mam

Możesz teraz sprawdzić sam

 

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis girlwithsafetypins

 

Wpis girlwithsafetypins

 

Wpis girlwithsafetypins

 

Wpis girlwithsafetypins

 

Wpis girlwithsafetypins

 

Wpis girlwithsafetypins

 

Wpis girlwithsafetypins

 

Wpis girlwithsafetypins

 

Wszystkie wpisy