Photoblog.pl

Załóż konto

vodka can't wait ! 

2013/02/04   

CO JA ROBIĘ TUU, UUU

« następne   poprzednie »
CO JA ROBIĘ TUU, UUU

ALE STARE ZDJĘCIE HEHE, Z CHŁOPAKIEM DARUSI, CHRZESTNYM SYNA SWOJEJ SIOSTRY I SZWAGRA TROCHE !

Powrót po takim czasie jest bardzo ciężki, zwłaszcza, że prędzej wyprowadzą samodzielnie wzór na wpływ siły tnącej na coś tam w konstrukcji stalowej niż zachowam pełne zasady interpunkcji :/ DLATEGO STUDIA CHUMANISTYCZNE SĄ JEDNAK SUPER ! Stary, głupi żart ! Pewnie wszyscy ciekawi, co tam u mnie słychać, niektórzy bardziej ciekawi, a niektórzy mniej. Przeczytałem sobie stare noteczki i muszę powiedzieć, że tak czy siak będę musiał tu pozdrowić Pulka, ponieważ prawie zawsze to tu robiłem, oprócz tego, że pisałem zawsze zdaniami pięciokrotnie podrzędnie złożonymi ! LOL No i przypomniałem sobie, że tu jest limit słów, a już 10% wykorzystałem, więc przydałoby się napisać coś konkretnego, ale między wersami wrzucić ukryte przesłania, dla których w końcu piszemy notki ! Bo prawdę czytamy między wersami, wiadomo ! TYLKO U MNIE PRAWDA OBJAWIONA JEST OZNACZONA, HEHE, NIE TRZEBA SZUKAĆ !

BO TY JESTEŚ ZAJEBISTA, TO SPRAWA JEST OCZYWISTA

 

I jak, naszły refleksje po 1 wersie prawdy?! Nie? To dobrze, bo gówno prawda ! Powiem szczerze, że z lenistwa ujebie sobie jakiś przedmiot w tej sesji, maks 3 przedmioty, zależy jak tam się poopierdalam w tym tygodniu, ale szczerze to widzicie... Zamiast się uczyć wolałem napisać notkę po ponad roku, a w sumie zawsze pisałem na sylwestra :/ O sylwestrze pisac nie będę, już na to za późno, dawno wszyscy o nim mam nadzieję zapomnieli ! Trochę się potańczyło, troche coś tam pogadało, trochę chrześniaków się urodziło i takie tam ! Gdyby tak nie imprezować, tylko być grzecznym nawet dla przechodniów, pracować, pomagać w domu... Kto wie ! Może wtedy bym powstrzymał globalne ocieplenie, przecież tyle CO2 wydzielam zionąc po alkoholu :/ I kolejne 10% notki minęło, więc mądrość objawiona:

 

A NAJSMUTNIEJSZE JEST, ŻE TO NIE BYŁ PECH, BO DECYZJE TE PODJĘLIŚMY MY - NIKT INNY

 

W ogóle to zapomniałem, notka z dedykacją dla Darusi, bo ma awarie w pracy i piszę to, żeby mogła coś poczytać i żeby się nie nudziła. No a tak na serio, to niech siedzi i się nudzi, ja tu otwieram się przed ludźmi, a nie zabawiam kogoś ! Zawsze byłem dobry w decydowaniu, jak zwykle najlepiej zdecydowałem, fajnie mieć po Artku nieomylność, bo nie ma czasu się mylić ! Każda decyzja ma konsekwencje, dlatego najlepiej samemu je podejmować, bo wiemy, czego sie spodziewać ! Nie dawajcie decydować innym ! To będzie dobre hasło wyborcze, jak już będę na premiera kandydować ! Tylko najpierw se zarobie z 12.423.243,53 zł, żeby pensje poselską oddać na bogate dzieci amerykański, żeby umarły z przejedzenia ! HAHA !

 

I KOMU ZAUFAĆ TU, KU CZEMU SIĘ SKŁANIAĆ, MÓW - CZY KIEROWAĆ SIĘ ROZUMEM CZY SERCEM?

 

Dobrze mieć plan na życie, ale odpowiadając na powyższe pytanie - odpowiedź jednoznacznie brzmi ROZUMEM - decyzja serca jest niezmienialna, więc jest chujowa, nie można przekonać serca, że coś jest chujowe, one i tak swoje będzie wiedziało, lol. Serce jest zajebistym motywatorem do działania, jeśli mózg się z nim zgadza ! A teraz taka Rihanna jest znowu z ziomkiem, który ją bije, bo ma jakieś tam uczucia do niego ! Nie będę więcej przytaczał przykładów, bo tylko dwie strony czytałem Party, a pisali tylko jeszcze, że Gwen Stefani łazi ze swoimi dzieciakami do piaskownicy ze zjeżdżalnią jak inni normalni rodzice ! Mózg może sobie zrobić drzewko decyzyjne, więc jest super ! Dlatego podjąłem dużo super decyzji ! Nie wiem jakich, ale na pewno jakieś się znajdą ! no, ale trzeba to wiedzieć, a jak nie to nie wiem ! O co w ogóle chodzi ! 

 

NIE OCZEKUJ ZBYT WIELE ODE MNIE, NIE JESTEM SKOMPLIKOWANY, [...], NIE MUSZĘ BYĆ WAŻNY W ŻYCIU INNYCH

Dobra, żegnam ! MOŻE COŚ JESZCZE KIEDYŚ NAPISZĘ, ELON !

2 komentarze
enen - 08/02/2013 11:55:41
jestem niemądra, żeby nie napisać 'zbyt głupia' nic nie rozumiem.. ;)
darusia - 04/02/2013 14:14:43
super fotka! dzieki za dedykację jestem wzruszona!

Najnowsze wpisy

CO JA ROBIĘ TUU, UUU

04/02/2013 13:45:59

ROZWÓD

02/01/2012 13:38:11

SYLWEK

01/01/2012 19:54:56

SYLWESTER 10/11

03/01/2011 18:59:09

TATO NIE PATRZ

27/12/2010 22:00:58

LUBIĘ TO FOTO, IMPREZA REZERWOWA

24/12/2010 14:38:28

HEHE

14/12/2010 16:42:46

RAPERZY KLAMIA

14/12/2010 12:27:03

Wszystkie wpisy