Photoblog.pl

Załóż konto

cho na szluga, bejbe :* 

2013/10/13   

 

« następne   poprzednie »

Kochane :* dziś był dobry dzień, bo zaczynam naprawdę wczuwać się w dietetyczny klimat! przez ten tydzień nie miałam czasu na kompa, ale miałam trochę czasu dla siebie - jakieś maski, kremiki, balsamy, już dawno nie dbałam o swoje ciało tak, jak teraz. może dlatego, że nie chcę, by P. mówił, że odkąd zamieszkaliśmy razem strasznie się zaniedbuję itp. już nie mogłam się doczekać aż do Was zajrzę :* 

przeczytałam dziś świetny artykuł w Cosmopolitanie (z Ewką na okładce <3), opowiadający o stosunku do swojej osoby. ja często powtarzam, że nienawidzę siebie, że jestem gruba, brzydka. psycholog radzi: żyj ze sobą w przyjaźni, traktuj siebie jak przyjaciółkę - jeśli widzisz, że ma kłopoty, staraj jej się pomóc, a nie krzycz jaka to ona jest zła... bardzo mądre słowa, wzięłam je sobie do serca i gdy pisałam koleżance, że jestem wielorybem jakoś tak dziwnie się poczułam.

jesteśmy na dobrej drodze, podjęłyśmy pewne wyzwanie, staramy się, pocimy, zabraniamy sobie słodyczy - wszystko po to, by zaakceptować siebie. spróbujmy cieszyć się z małych rzeczy, takich banałów typu: "nie zjadłam dziś nic smażonego", "ćwiczyłam", "spadło mi 0,5 kg!". 

nie chcę już pisać tutaj jak to mi się nie udało, jak zawaliłam. nie ma mowy, weszłam w to już tak bardzo, nie mogę tego zepsuć. każdy kolejny wpis na tym blogu będzie optymistyczny, obiecuję! nie mam zamiaru odchudzać się do 50. roku życia, czas to zakończyć, dotrzeć do wyznaczonego celu. UDA NAM SIĘ !!!!!!!!!

3 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika fuckingthin.
iwonttobeskinny  - 13/10/2013 20:35:24
kochanie! dzsiaj nie zjadlas ciastka, a tak mialas ochote!
slimperfekt  - 13/10/2013 10:20:59
trzymam kciuki :**
mniejo5kilo  - 13/10/2013 7:54:54
na pewno nam się uda! :))))

Najnowsze wpisy

Wpis fuckingthin

 

Wpis fuckingthin

 

Wpis fuckingthin

 

Wpis fuckingthin

 

Wpis fuckingthin

 

Wpis fuckingthin

 

Wpis fuckingthin

 

Wpis fuckingthin

 

Wszystkie wpisy