Photoblog.pl

Załóż konto

Kim jestem ? Jestem sobie. 

2013/11/12   

my

« następne   poprzednie »
my

11 Listopada

 

    Nigdy nie przypuszczałem że temat jakby nie spojrzeć z natury politycznej zagości na tym (photo)blogu, no ale stało się tak że wreszcie muszę dać upust swoim emocjom i gdzieś napisać o tym co już 3 rok z rzędu odserwuje. To jest moja własna opinia może być ona nie jasna czy nie pełna bo aż tak bardzo w szczegóły się nigdy nie zagłebiłem. Co ja wiem o tym wszystkim skoro mam tylko 16 lat ? No wiem bardzo niewiele ale zdaje mi się że więcej niż Ci kochani "patrioci" z ONRu czy Młodzieży wszechpolskiej.

 

    Ja rozumiem że każdy ma swoje poglądy i w ogóle staram się być niezwykle tolerancyjny, ale jak można tolerować nietolerancje ? Jak w XXI w. w Polsce tak dobitnie dotkniętej przez historię możemy spotkać taki ONR ?! Hitlerowskie pozdrowienie pod pomnikiem Dmowskiego. Hasła "zrobimy z wami co Hitler z żydami" "Polska cała tylko Biała" Co to kurwa jest ?! Symbole takie jak swastyka czy krzyż celtycki. Ręce opadają. Ci ludzie zapraszani są do telewizji , na wywiady...  Przecież ktoś tego musi słuchać ! Pod przykrywką marszu z okazji 11 listopada wykrzykuje się hasła jak te wcześniej już cytowane. Najpierw zachęca się ludzi żeby przyszli "uczcić odzyskanie niepodległości" a potem krzyczy "Polska dla Polaków" Dobrze że coraz więcej ludzi się od tego odcina, ale jest to problem który co roku pokazuje się coraz wyraźniej. Teń śmieszny marsz... Walka z policją, walka z Anifą, niszczenia samochodów wybijanie szyb, wyrywanie chodzników,spalenie tęczy wszechobecny syf. I to w imie bezsensownych  ideii które po roku 45 a już na pewno 89 powinny na zawsze opuscić nasz kraj. To z czym kiedyś walczyliśmy teraz wstąpiło w nasze szeregi. To jest wszechobecne. Na meczu Cracovia-Oświęcim słychać słynne "Zrobimy z Wami co Hitler z Żydami"- to już nie jest walka z obcokrajowcami o nie ! To Polacy Polakom ! Do tego doszliśmy- wojna Polsko-Polska.

 

 

  Zabić wszystkich Żydów ! Zabić homoseksualistów ! Otoczyć Polskę wielkim murem i narzucić swoją władzę do tego cenzura ot co! Nie wiem jak ludzie dają się na to nabierać...


 To nie mój kraj, to nie moja Polska.

,,Kto nie był socjalistą za młodu ten na starość będzie skurwysynem"

                                                                                                                                          Józef Piłsudski

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika frozenthal.

Najnowsze wpisy

And the magic starts

 

Wpis frozenthal

 

Wpis frozenthal

 

Wpis frozenthal

 

Wpis frozenthal

 

Wpis frozenthal

 

Powrót do szarości.

 

Misiaczki part I ! :d

 

Wszystkie wpisy